Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Voľná diskusia » Fotia skvele: Krásy slovenských hôr od nevidím do nevidím

Fotia skvele: Krásy slovenských hôr od nevidím do nevidím

Klik : http://www.sme.sk/c/6809347/fotia-skvele-krasy-slovenskych-hor-od-nevidim-do-nevidim.html

Ďakujem Andrejovi Sarvašovi, celej redakcii sme.sk, všetkým priateľom fotografie a Slovenskej prírody ...

Diskusné príspevky:

Pridal/a Rudolf Baranovič 3. júna 2013 o 21:53:57

gratulujem!!!

Pridal/a Damuš Macho 3. júna 2013 o 22:19:27

Gratulujem obom chlapom a takisto aj Tebe Rudo Baranovič!

Pridal/a Michal Legutký (leguan) 1. júna 2013 o 07:35:43

Možno budete niektorí namietať, ale myslím si, že má to súvis aj s naším fotografovaním hôr a v horách. Ak uznáte za vhodné podporte prosím svojim podpisom túto aktivitu:

http://www.peticie.com/hromadna_pripomienka_k_novele_zakona_o_horskej_zachrannej_slube

Ďakujem. Michal

Pridal/a kvitek 31. mája 2013 o 06:15:55

Gratulujem všetkým fotografom, ktorí s nadšením a srdcom prinášaju na tento portál svoje dielka a prajem dobré svetlo...

Pridal/a brki 30. mája 2013 o 22:33:16

blahoželám priatelia a želám vám veľa radosti z fotenia i naďalej

Pridal/a byron (Rado Mikuš) 30. mája 2013 o 23:00:29

GRATULUJEM, obom ... nech vám to aj naďalej dobre fotí :)

Pridal/a tulacka 1. júna 2013 o 18:03:07

Rudi, veľmi sa teším z Tvojho úspechu. Nielen že obdivujem, ako krásne napreduješ vo fotografii, ale hlavne si Ťa vážim ako človeka, i keď Ťa nepoznám osobne, Tvoje rady a názory mi veľakrát pomohli. Vďaka a nech sa ďalej darí! :-)

Pridal/a avaata 31. mája 2013 o 10:15:53

tiez sa pripajam ku gratulaciam, zasluzene, Rudo, krasne CB fotografie...

Pridal/a pozemšťan 31. mája 2013 o 07:30:10

Rudo, Miloš.. alebo naopak :) oprávnené ocenenie zaradením do tohto nového sme-seriálu. Gratulujem vám obom, teším sa na prezentáciu ďalších autorov.

Pridal/a ardea 31. mája 2013 o 00:12:05

Rudo gratulujem .... si zaslúžene v tejto rubrike .... obdivujem nielen tvoje umenie, ale aj to ako pristupuješ k sebe a k tomu čo robíš (niekedy až tvrdo) a v neposlednom rade aj k nám ostatným fotičom. Bol si z tých, čo ma svojimi komzntármi neraz podnietil k zamysleniu a prehodnoteniu ... vďaka.

Pridal/a Michal Legutký (leguan) 30. mája 2013 o 22:53:58

Od môjho vstupu na tento portál, ma fascinovali fotografie niektorých autorov. Nejakého ruigera, mura09, brka, jazu, commandcoma, natalie vesmy... Potom som sa mohol s nimi stretnúť a prišiel som na to, že sú to rovnakí ľudia ako ja. So svojím pohľadom na svet, fotografiu, život. Som vďačný za to, že práve s Rudom som mohol prejsť Suchú Belú. Tvoje fotografie, Rudo sú pre mňa neustálym zdrojom inšpirácie a poučenia. A priznám sa, že aj keď má moja fotografia "málo" bodov, ale je pod ňou Tvoja poznámka, viem, že to nebude celkom na zahodenie. Tak sa teším tomuto Tvojmu úspechu a želám Ti, aby zdroj inšpirácie nevyprchal a mal si stále pozorné oko na čarovné okamihy.

Michal

Pridal/a Palorco 30. mája 2013 o 21:43:31

Gratulujem obidvom skvelým fotografom. 

Pridal/a Daniela Q. 30. mája 2013 o 21:42:25

tak srdečne gratulujem...:-), a nech sa nevrátia kacírske myšlienky, že čo keby si nefotil

Pridal/a Rudolf Baranovič 30. mája 2013 o 17:26:40

Ďakujem redakcii Sme a obzvlášť Andrejovi Sarvašovi za uverejnenie článku.

Pridal/a russtier 31. mája 2013 o 09:26:11

... Rudko, kto už, keď nie Ty ...!  teším sa s Tebou a úprimne blahoželám ...!!!    :-)

Pridal/a golconda 30. mája 2013 o 19:05:07

Rudo, blahozelam aj ja... zelam ti vela dalsich uspechov :-)

Pridal/a ela bracho 30. mája 2013 o 18:12:59

Rudo gratulujem .... je radosť pozerať tvoje fotky smrdia človečinou :-)

Pridal/a katarína. 30. mája 2013 o 18:26:55

Gratulujem! Správny výber

Pridal/a N o K i N 24. mája 2013 o 14:03:01

Pripájam sa ku gratulantom a úprimne blahoželám, k úspechu Miloš

Pridal/a Pietro 24. mája 2013 o 13:17:57

Miloš gratulujem,zaslužiš si toto uznanie

Pridal/a byron (Rado Mikuš) 24. mája 2013 o 13:31:02

Gratulujem Miloš

Pridal/a Miloš Tepper 24. mája 2013 o 12:05:35

Fotia skvele: Krásy slovenských hôr od nevidím do nevidím

Klik : http://www.sme.sk/c/6809347/fotia-skvele-krasy-slovenskych-hor-od-nevidim-do-nevidim.html

Ďakujem Andrejovi Sarvašovi, celej redakcii sme.sk, všetkým priateľom fotografie a Slovenskej prírody ...

Pridal/a Timár 24. mája 2013 o 16:28:54

Myslím si, že pri Tvojich fotkách slovenskej krajiny by bledli závisťou aj starí profesionáli, ktorých tvorba dakedy plnila obrazové publikácie či aspoň nástenné kalendáre. Iste, nemali k dispozícii takú techniku, aká existuje dnes. Ale dnes je tá technika dostupná každému (kto má pár tisícok na hobby), takže aj možná konkurencia je väčšia. Ani nevraviac, že na tie hory Ťa asi nevozila helikoptéra...

Pridal/a samke 24. mája 2013 o 13:53:01

...nádherné fotky, gratulujem :-)

Pridal/a Martuschka 24. mája 2013 o 12:41:55

Blahoželám , super

Pridal/a russtier 25. mája 2013 o 15:02:01

... myslím si, že z dobrého, ak nie najlepšieho konca začali ... úprimne sa teším s Tebou Miloš a blahoželám ...!

Pridal/a avaata 25. mája 2013 o 09:44:47

blahozelam ku krasnej prezentacii, ocenujem, co vsetko za tym stoji...nech sa Ti aj nadalej dari...

Pridal/a golconda 24. mája 2013 o 19:00:48

Blahozelam, Milos...tvoje fotky si pravom zasluzia byt zviditelnovane - prinasaju pohlady, ktore sa malokomu naskytne vidiet. Zelam ti vela chuti a energie, dobre svetlo a vela dalsich krasnych fotiek.

Pridal/a modraa 24. mája 2013 o 12:05:23

Krásne fotky,výborná práca. Pozornosť si určite zaslúža. Gratulujem.. 

Pridal/a karamana 27. mája 2013 o 15:00:50

Tvoje fotky vidiet je pre mna zazitok. Robit radost fotkami sebe a este ostatnym dokaze iba dobry fotograf. Som presvedcena, ze Tebe sa to dari. Gratulujem

Pridal/a katarína. 27. mája 2013 o 20:42:03

Gratulujem tiež. Azda som ani jednu tvoju fotku neobišla bez zastavenia ... vždy bolo na čom oči kochať, som rada, že práve ty si odštartoval túto novinku :)

Pridal/a rlz 25. mája 2013 o 22:22:50

Gratulujem, krásne fotky!

Pridal/a zib 25. mája 2013 o 21:18:51

Zaslúžene si prvým v novom seriáli. Tvoje fotky dokážu človeka obohatiť o zážitky a fotografov povzbudiť, naučiť a inšpirovať. Pripájam sa ku gratulantom a želám nech sa Ti naďalej takto darí...

Pridal/a Daniela Q. 25. mája 2013 o 08:35:51

konečne, zaslúžené ocenenie...

Pridal/a andrej sarvas 25. mája 2013 o 08:22:13

Pozdravujem všetkých

Sme radi, že nový seriál začal takto úspešne. Postupne určite mnohým z vás dojde mail, aby ste sa zapojili aj svojim výbermi. Už teraz sú rozrobené ďalšie galérie, ktoré budeme postupne uverejňovať (predpokladám, že jedna týždenne).

Ak sa Vám nechce čakať na mail :) a chceli by ste už čoskoro vidieť takto aj svoje fotky, tak mi pokojne napíšte na andrej.sarvas@gmail.com pre viac detailov.

Dobré svetlo prajem

Pridal/a Miloš Tepper 15. júla 2013 o 16:14:43

http://www.sme.sk/c/6868403/fotia-skvele-spocitajte-vsetky-farby-slovenskych-hor-zacnite-krivanom.html

Už som sa obával, že zabudli na jedného z najlepších krajinkárov na českých a slovenských weboch.Konečne je to tu, aj keď, mal byť prezentovaný  ako prvý. Ale to by sme začínali nedostihnuteľne vysoko ;)

Držím palce Ľubo ...

Pridal/a violet88 (Gabi) 16. júla 2013 o 13:57:28

gratulujem ..  krásne fotografie ..

Pridal/a MartinSp 25. mája 2013 o 01:11:10

Gratulujem k vyberu. Tvoja tvorba je zaujimava a urcite potesi oko i dusu nejedneho navstevnika Tvojej galerie. Prajem dobre svetlo. :)

Pridal/a bianchijan 24. mája 2013 o 22:19:18

Milos, bezvadné!  A po zásluhe tu zhrnuté a uvedené. Len tazko si dokázem predstavit celú prácu s kazdou jednou fotkou. Mozno ze zacala vznikat uz den - dva dopredu. Location si uz mal v hlave, este pozriet na predpoved pocasia, a niekedy este v hlbokej tme sa vybrat do kopcov. Tam hore postvit statív, vsetko pripravit a cakat, kým prvé slnecné lúce osvietia horizont tak, ako si si predstavoval. A potom doma vecer este postproces.. Klobúk dolu. Vies to! Congratulations.

Pridal/a ardea 24. mája 2013 o 21:47:12

Gratulujem. Tvoje fotky sú výsledkom nadania, ale aj precíznosti a práce na sebe, nehovoriac o tom, že za každou jednou treba niekde "vyšlapať" ... je to zaslúžené ocenenie.

Pridal/a ela bracho 24. mája 2013 o 19:59:38

ďakujem za krásne zábery ktoré mám možnosť vidieť ....:-)

Pridal/a tulacka 24. mája 2013 o 19:58:51

Krásna správa.. úprimne gratulujem! :-)

Pridal/a Rudolf Baranovič 24. mája 2013 o 18:55:15

Milos som velmi rad, ze si ta vybrali do tohto serialu. A je to velmi zasluzene, po cely cas pozorne sledujem ako na sebe tvrdo pracujes, viem si predstavit aj kolko casu jednej jedinej dobrej fotke musis obetovat v terene a to este nie vzdy sa to svetlo vydari a cele sa to musi zopakovat znova. A vazim si aj tvoju pracu v postprocese, je to nezbytna sucast dnesneho moderneho fotografa, aj podla seba viem, kolko to da v pc prace, ked chces vysledok presne podla tvojich predstav. Zelam Ti, aby sa ti darili robit fotografie presne podla tvojich predstav a nech ta to stoji co najmenej namahy. Ale to by uz asi potom nebolo ono, vsak :). Nech mas vzdy po ruke to najlepsie svetlo, to ti z celeho srdca prajem!!!!

Podrobné údaje o téme

Téma: Fotia skvele: Krásy slovenských hôr od nevidím do nevidím
Stav témy: otvorená
Založil/a: Miloš Tepper
Založené: 24. mája 2013 o 11:12:21

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Voľná diskusia
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:40:21

Ďalšie témy