Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Poradňa ku stránke » Error 503 ... vie niekto riešenie?

Error 503 ... vie niekto riešenie?

Pekný deň všetkým, vie mi niekto poradiť ako by som vyriešila môj problém? Nedá sa mi vložiť foto na fotky.sme... vždy mi ohlási len stránku s error 503. Ďakujem za každú radu, pekný deň

Diskusné príspevky:

Pridal/a ardea 12. mája 2014 o 20:58:16

prosím neviete niekto ako sa mám zbaviť tej reklamy na zoznamku vľavo - prekrýva mi takmer polovicu fotiek a textu ..............

Pridal/a hoja 15. mája 2014 o 18:01:08

Ono to frčalo aj mne na chrome, hlavne na zoznam.sk, napriek tomu, že som mal funkčný adblock. Musel som ich blokovať síce pomocou adblocku, ale ručne. Vyriešil (aspoň dúfam) som to tak, že som adblock zrušil, natiahol som ho znovu a v nastaveniach zoznamov filtrov som zaklikol všetky možnosti, okrem antisociálneho zoznamu filtrov, čo je vlastne (ne)blokovanie tlačidiel facebooku a podobných stránok. zatiaľ mi to úspešne blokuje väčšinu reklám. V mozille som ten problém nemal.

Pridal/a ardea 15. mája 2014 o 20:23:02

ďakujem za tipy

Pridal/a commandcom 12. mája 2014 o 21:04:25

Nainštaluj si Mozilla Firefox prehliadač a do neho Add Blocker a máš pokoj...

Pridal/a ardea 12. mája 2014 o 21:11:24

dík - skúsim - len to nebude dnes .... ja musím preinštalovať toho viac ... len mi to príde, že to nie je iba o blokovaní reklamy - ale akoby mali niečo  zblbnuté SME so stránkou .... celý reklamný stlpec s odkazmi mi prekrýva text .... má to tak ešte niekto okrem mňa?

Pridal/a komaros 12. mája 2014 o 21:50:04

mne je v IE všetko v poriadku, ale ako písal commandcom, vo firefoxe s adblockom ťa nebudú otravovať žiadne reklamy.

Podrobné údaje o téme

Téma: Error 503 ... vie niekto riešenie?
Stav témy: otvorená
Založil/a: štvorlístok:)
Založené: 19. apríla 2014 o 19:20:46

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy