Kľúčové slová

Pri vkladaní novej fotky sa zadané kľúčové slová nezobrazia pod fotkou. Treba dať opravu fotky, znovu všetky slová napísať a ešte aj po jednom akceptovať.

Diskusné príspevky:

Pridal/a brki 18. januára 2010 o 09:42:27

Téma "Kľúčové slová" bola založená v decembri a od administrátora neprišla žiadna reakcia, ale na to sme si už zvykli, žiadna náprava...stále zbytočne vypisujem pri vkladaní fotky kľúčové slová, po zobrazení tam nie sú, musím ich vkladať znovu. Už som to raz napísal, adminitrátor asi neexistuje. 
Pridal/a Probst Andrej 18. januára 2010 o 22:16:29

Ahoj Brk1. Už by to malo fungovať. Vyskúšaj si to.

Pridal/a brki 18. januára 2010 o 22:37:33

potvrdzujem, už to funguje...že by nový duch administrácie :) ?...vďaka

Pridal/a brki 18. januára 2010 o 22:28:40

Až teraz som si všimol,  vyskúšam pri najbližšom vložení...a ďakujem

Pridal/a osamakosa 18. januára 2010 o 22:31:40

stale treba akceptovať...načo? ved keď to tam dáme asi to tam patrí...

ale aspoň netrebalo znova písať,alebo kopírovať

Pridal/a osamakosa 18. januára 2010 o 09:47:57

už ani mne nikdy nejdú samé,predtým niekde išli...tak bude bez tagov

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 18. januára 2010 o 16:18:27

TAGY idú, len je to troška komplikovanejšie: napíš ich pri prvotnom vkladaní, potom si ich skopíruj a ulož fotku... Uloží sa bez tagov, tak ju treba otvoriť, kliknúť na "upravit", znova ich tam vložiť (napísať) a dať znova uložiť - potom už tam sú, len ich treba samozrejme odsúhlasiť. 
Pridal/a brki 18. januára 2010 o 22:23:07

ja som to tak ako píšeš robil doteraz, ale to je taká kocúrkovština...Cítim sa ako keď kedysi za študentských čias nám na brigáde nechali 2 dni nosiť železničné podvaly o 50 m ďalej a keď sme dokončili, nechali nás ich nosiť späť na to isté miesto...a takto užitočne sme strávili 2 týždne...treba to tu brať s riadnou dávkou recesie...veru, tu pomôže jedine recesia...raz už pomohla

Pridal/a brki 18. januára 2010 o 22:31:59

ešte raz, nevšimol som si poznámku, že by to už malo fungovať, pred 4 hodinami to ešte nefungovalo...takže ak je to už ok, tak ďakujem

Pridal/a osamakosa 18. januára 2010 o 17:16:52

no to je jasné,tak to robíme ...ale načo ? to je práca programátora nie naša.

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 18. januára 2010 o 18:20:28

holt to je pravda - upozorňoval som na to už v októbri na stretku na chate pod Chlebom... Ale zatiaľ sa v tom nič nezmenilo a na druhej strane - ak človek chce zvýšiť šancu, že jeho fotky zhlidne viac ľudí, treba to robiť zatiaľ takto...

Pridal/a judge holden 31. decembra 2009 o 14:16:29

lol, ten kto sa hra na admina by mal v prvom rade dodrziavat napriklad toto:
V diskusiách netolerujeme:grafické upútavanie na príspevky, napr. samými veľkými písmenami
Zakázaný príspevok 31. decembra 2009 o 16:28:46

Pridal/a brki 30. decembra 2009 o 23:07:37

dosť trapné je, že autori si tu medzi sebou radia, ako si vysvetluiť niektoré pravidlá fóra, ako to funguje, ako vlastne vložiť KS aby to fungovalo...ja mám pocit, že ten, čo založil toto fórum s jeho "pravidlami" už neexistuje a tento portál ide zotrvačnosťou ako lietadlo bez pilota, ktorý upadol do bezvedomia...

Pridal/a Janet 30. decembra 2009 o 23:28:54

brk ja som písala, že s tym tiež prasknem a vedenie nič...hm..

ešte zajtra nahádžem do titulky posledné vydarené fotky

a končím s výpomocou adminovania aj zastupovaním ..

kto by pol roka robil zadara??? len tlk, ako ja, lebo sa tu cítim ako doma medzi svojimi, pre ktorých som sa snažila urobiť všetko čo bolo v mojich silách, aby to viedlo k fungovaniu...hm...a šefstvo reaguje asi fakt iba na

A K C I E

zajtra posledná šanca!!!!!!!!!!!!

Pridal/a dead_or_live 31. decembra 2009 o 09:48:53

no toto?, takze ty nahadzujes vydarene fotky do titulky? a ked tu padla nedavno otazka tymto smerom, tvoja odpoved bola dooost ina. ked sa pomylis aj pravdu povies.

no ano, koncis, neviem ale aky rozdiel to bude, ci to fotkam pomoze ci uskodi, ked uz tu nebudes prave ty zastupovat admiiiina.

vela zdaru s dalsimi sancami :) 

Pridal/a Janet 31. decembra 2009 o 11:11:31

M-H-K neviem prečo to píšeš, keď to vieš...áno ja vyberám do databanky z cca 1000 - 1500 fotiek vložených za posledné obdobie asi 1 týždňa, vydarených a najviac hodnotených, z tejto databanky náhodným výberom systém vyberá  fotky na titulku a potom ich aj automatický vyhodí!!...samozrejme, že nie sú v databanke všetky, lebo TO BY SOM TU MUSELA byť 24 hodín denne...snaď som neprezradila toho veľa :)

Pridal/a dead_or_live 31. decembra 2009 o 11:25:59

nie neviem.. sme sa ta na to pytali a si odpisala nieco celkom ine ako teraz. inak by som sa asi nedivila, ved vies aku ja mam skvelu pamat.

ved sme sa ta pytali, preco sa tam vobec neobjavuju fotky ktore boli naozaj dobre a mali aj vysoke hodnotenia, ale nejak prapodivne sa tam ukazovali fotky bez komentov ci hodnoteni, akurat si hodila poznamocku, ze asi nejaka novinka. dokonca ani vedenie mi tuto otazku nekomentovalo.. zaujimave. ale uz sa vobec necudujem.  

Pridal/a Janet 31. decembra 2009 o 11:49:11

M-K-K však sa kľudne ponukni, že budeš výpomoc v adminovaní robiť TY...

Pridal/a dead_or_live 31. decembra 2009 o 11:57:24

skutocne, komentar hodny teba, naozaj k veci. ako vzdy. 

(takze ty si sa nukala? tiez si tvrdila, ze ponuku si dostala ty :D )

Pridal/a Janet 31. decembra 2009 o 12:03:59

M-H-K ja som sa nenúkala, ponukli mi, ale ty sa môžeš ponuknuť, hádam, ťa za to neodsúdia!!!

Pridal/a dead_or_live 31. decembra 2009 o 12:10:19

co mozem a co urobim nechaj uz na mna, celkom dobre sa zaobidem dalej bez tvojich rad... maj sa, veseleho silvestra a SNR.

Pridal/a Janet 31. decembra 2009 o 12:12:33

tak potom sa pokus nemať pripomienky na moju osobu a moju doterajšiu výpomoc pri admínovaní

Pridal/a dead_or_live 31. decembra 2009 o 12:22:13

stve ta, co je pravda? az tak velmi ze si tuto ziadost nepripomienkovat musis dat aj do svojho profilu??? ahh.. no pod tvojim dohladom sa tu deju ine veci, ale ako vravim, uz sa necudujem,

a mojich poznamok sa uz nemusis bat. ja tymto dnom koncim. 

Pridal/a Janet 31. decembra 2009 o 11:15:24

ešťe doplním, že o TOP-kách nerozhodujem ..:) iba ak dopomôžem bežným hodnotením známym zeleným krížikom ako všetci

Pridal/a vorec 30. decembra 2009 o 23:14:37

...asi tak nejak...

Jednoducho inde slahnes tagy, keywords, alebo klucove slova do daneho policka, riadku a su tam! Tuna musis prejst procedurou minimalne takou akoby si daval foto do najvychytenejsej fotobanky na svete a to este nevravim ze tu nie je ani len zakladne kategorizovanie fotiek...

A napadla ma este dalsia vec co som tu tiez spominal, zadám si tam kľúčové slovo stena dam akceptovať a on mi ho vymení za šteňa... a takych pripadov je viac

Pridal/a brki 30. decembra 2009 o 22:37:22

navrhujem vypísať zbierku... je nás  tu  27 614, aspoň to k dnešnému dňu uvádzajú, keď dáme každý 20 centov mesačne, je to slušný príspevok na plat pre ľudí, ktorí sa začnú o tento portál konečne starať !!!

Pridal/a vorec 30. decembra 2009 o 22:46:54

Heh brk, to by tento portal musel aspon trosilinku ale naozaj trosilinku ponukat uz teraz niektore veci co su inde bezne... a pri tom kolko inych portalov aj s lepsimi moznostami (mozno nie takou divokou atmosferou:) je free zadarmo tak toto je cista utopia

Pridal/a vorec 30. decembra 2009 o 22:36:41

OK hlasim...

Sice k problematike KS som uz pisal tu -->http://3veci.sme.sk/Klucove-slova-nech-neschvaluje-spravca-a-su-automatizovane/is/100

Chapem to tak ze akceptacia jednotlivych ks je nutne zlo (t.j. preklikavat jedno po druhom), ALE v ramci toho ako gaidheal pise, je kravina ak ich tam pracne vypisem dam vlozit fotku, potom klik na upravu a policko KS je prazdne...

Pridal/a Janet 30. decembra 2009 o 22:57:53

vorec úprava KS cez opravu fotky znamená pre mňa, že tie ktoré sú tam doplním o ďalšie KS, ktoré tam nie je ...a ja  už existujúce tiež nevidím, len to nové KS, ktoré akceptáciou prihodím a zmenu s doplneným KS vidím dole až pod fotkou

Pridal/a vorec 30. decembra 2009 o 23:05:22

Ale ja tam nevidim ziadne, ok takto este raz uplne polopatisticky postup:

Pridaj fotky
Vyberiem fotku, napisem nazov, dam datum odfotenia, napisem bla bla pokec, do policka KS zadam (strom, stvorec, mesiac, oblacik), zafajknem ze som autor a bla bla
Vlozim fotku

Otvorim fotku
pod fotkou mnou zadane KS nevidim, kliknem teda
Upravit fotku
pozeram pozeram, v riadku KS tiez ziadne slova nevidim a nevidim ich ani nikde inde, jednoducho tam nie su!

Takze som stale v Upravit fotku
do policka Ks nasekam strom, stvorec, mesiac, oblacik a potvrdim upravit udaje

Vuala, az teraz vidim pod fotkou v rezime uprav fotku moje slovicka a pri kazdom moznost (zrus / akceptuj)

Pracne preklikam vsetky akceptovat, kliknem na foto v normalnom rezime zobrazenia a pod foto mam vsetky 4 ks...

Hura

Pridal/a Janet 30. decembra 2009 o 23:19:20

vorec tak to je fakt na neeeeervy...ja po druhom kroku otvorím fotku a KS na rozdiel od teba vidím...

idem to hneď napísať môjmu adminovi, ktorého obetavo zastupujem, aby 

S TÝM NIEČO ROBILI !!!!!!! 

Pridal/a Janet 30. decembra 2009 o 23:22:37

vorec PRIPOMENIEM ZÁROVEŇ AJ SYNONYMA KĽUČOVÝCH SLOV !!!!

lebo fakt je tu toľko nedokonalosti, že až......

Pridal/a gaidheal 30. decembra 2009 o 22:29:02

Je nejaký spôsob, aby tam tie slová ostali pri prvom vložení?

Pridal/a Janet 30. decembra 2009 o 22:32:35

diky gaidjhelal za založenie témy...ono to vyzerá tak, že niekomu to funguje automaticky a niekomu nie!!!!!!!

koľko vás je, ktorým to nejde automatický??????

ja som pozrela moje posledné 6 fotky a ja ich tam mám cez automatiku

Pridal/a brki 30. decembra 2009 o 22:36:28

Ja net, neviem, čo to znamená "ja ich tam mám cez automatiku", ale ja musím vždy vkladať pri editácii na 2. krát. Pri prvom vkladaní zmiznú.

Pridal/a Janet 30. decembra 2009 o 22:53:10

brk ja ich tiež nanovo vpisujem pri každej novej fotke, lebo sa zväčša neopakujú, ale tuším, keď napíšeš na začiatku vždy jedno a to isté slovo, tak ti vyhodí aj ďalšie nasledujúce, ktoré si použil.... normálne to idem vyskúšať

ale netreba zabúdať, že slová majú byť oddelené čiarkami a aj medzerou, lebo to potom beria ako jedno slovo a aj to môže byť chyba, ktorú keď !!! ku mne príde fotka tak opravujem KS..

Pridal/a brki 30. decembra 2009 o 23:03:05

Ja net, vždy som to dával s čiarkou a s medzerou, vždy to mizlo, tak som to skúsil aj s čiarkou bez medzery, ani tak nič, tak som sa na to vykašľal, ako na viacero vecí, ktorým nemá zmysel venovať čas, keď sú ukradnuté administrátorovi. Menej času stratím, keď jednoducho znovu editujem už vloženú fotku a znovu tam KS vložím. Je to kocúrkovo, ale celý tento portál je kocúrkovo oproti tým ostatným čo navštevujem. Tu ma drží len pár ľudí - kamarátov, ktorých si vážim :)

Pridal/a gaidheal 30. decembra 2009 o 23:00:49

no a v návode pri vkladaní fotky je bod 6.Jednotlivé kľúčové slová oddeľujte čiarkou. a nie čiarkou a medzerou,tak nech to správca opraví, keď tam má byť aj medzera

Pridal/a brki 30. decembra 2009 o 23:04:27

ani s čiarkou a medzerou to nefunguje

Pridal/a gaidheal 30. decembra 2009 o 23:13:35

áno nefunguje, je to tu celé nejaké divné, poďme preč :-)

Pridal/a lie83 /Lenka/ 30. decembra 2009 o 22:50:19

pridavam sa, poslednych asi 6 fotiek som si to to tiez vsimla a dorabala na druhy krat...  vlastne az pri poslednej fotke som dneska po vasom komentari akceptovat KS aj ja... predtym som to nerobila.

Podrobné údaje o téme

Téma: Kľúčové slová
Stav témy: otvorená
Založil/a: gaidheal
Založené: 30. decembra 2009 o 22:26:53

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy