Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Poradňa ku stránke » Komentáre bezfotkových

Komentáre bezfotkových

Halooo mily admin/redakcia...

len mala technicka poznamocka, ze aj slubovane obmedzenie/nemoznost komentovania uzivatelmi ktori nemaju viac ako 5 foto je na figu, ale to tu vieme viaceri, snad okrem Teba mily admin...

Anton Chigurh najnovsi pripad, a najdu sa aj ini. Ako... vcelku mi je to jedno, ale take derave pravidla su na dve veci ;-) A je mi jedno ze je trebars registrovany na blogu, alebo diskusiach, ked pride na fotky.sme.sk tak by pre neho mali platit pravidla tohto sajtu...

Len tolko ;-)

v.

Diskusné príspevky:

Pridal/a vorec 30. decembra 2009 o 22:56:15

Halooo mily admin/redakcia...

len mala technicka poznamocka, ze aj slubovane obmedzenie/nemoznost komentovania uzivatelmi ktori nemaju viac ako 5 foto je na figu, ale to tu vieme viaceri, snad okrem Teba mily admin...

Anton Chigurh najnovsi pripad, a najdu sa aj ini. Ako... vcelku mi je to jedno, ale take derave pravidla su na dve veci ;-) A je mi jedno ze je trebars registrovany na blogu, alebo diskusiach, ked pride na fotky.sme.sk tak by pre neho mali platit pravidla tohto sajtu...

Len tolko ;-)

v.

Pridal/a Rudolf Baranovič 1. januára 2010 o 22:55:19

myslim ze je vcelku spravne pravidlo, aby fotky hodnotili len ti, ktori tu fotky aj pridavaju...tot moj nazor.

Pridal/a gina 1. januára 2010 o 12:47:40

vorec,ja som registrovaná na sme a aj tak som bez fotiek nemohla komentovať....

Pridal/a vorec 1. januára 2010 o 12:57:31

Hej, len ty si bola aj za zahadnych okolnosti znepristupnena ci ako to bolo :-) jednoducho v systeme je diera a potom to tu tak aj vypada, ten moze ten nemoze...

Pridal/a gina 1. januára 2010 o 20:46:12

kokso,to je už jaký bordel....ach jo....

Pridal/a anton chigurh 1. januára 2010 o 11:06:15

”Admin je mŕtvy. Admin zostáva mŕtvy! A my sme ho zabili! My všetci sme jeho vrahmi! Ako sa utešíme?”

Podrobné údaje o téme

Téma: Komentáre bezfotkových
Stav témy: otvorená
Založil/a: vorec
Založené: 30. decembra 2009 o 22:56:02

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy