Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Voľná diskusia » Úpadok fotky.sme.sk

Úpadok fotky.sme.sk

Som na týchto stránkach od mája 2011 a vtedy tu bolo denne pridávaných stovky fotiek, proste bolo medzi nimi aj fakt pekných kedy hodnotenia najlepšej fotky končili aj na čísle 120, dnes je to ledva 30. Už tu pridávajú fotky len "skalný" hobby fotografi, ktorý fotia ešte prvými nokiami s vga rozlíšením, bez nápadu, techniky,  bez umeleckého cítenia, bez kompozície, proste nič, a nedajbože vysloviť čo i len negatívne slovko na ich fotku, urazia sa ako malé deti. Iste, nájdu sa profíci, ktorí sem hodia svoje fotky na úrovni..ale žiaľ bez odozvy, bez kritiky a uznania. A preto končím i ja na tejto stránke. Nemá to význam, presuniem sa na ephoto, tam to ešte žije.

Diskusné príspevky:

Pridal/a Evla 6. novembra 2016 o 14:07:07

celkom ma pobavila vízia odísť na ePhoto :) - tam je to presne o tom istom, akurát ešte bonus pre tých, ktorí si platia členstvo: v kritickom okienku im občas niekto z redakcie pochváli zábery :D

Keby som to mala brať takto, tak sa nikam neprihlásim, nebudem obzerať výcvaky majiteľov aparátov .... lenže to nie je predsa všetko! keby som sa mala baviť len s ľuďmi, o ktorých tvorbe si myslím, že doshauje úroveň, asi by som bola na tomto svete brutálne sama. Dobre, tak niekto sem zavesí hríbik, niekto konárik, niekto vlastné decko zababrané od čokolády - no a čo!!! Veď sa len chceme podeliť o kus seba a svojho vnímania sveta. Ak si nájdeme divákov, tak fajn, ak nie, nič sa nedeje. Skutočné umenie preverí čas, často až po niekoľkých desaťročiach ....

Dobré svetlo všetkým :)

Pridal/a russtier 8. novembra 2016 o 14:42:18

... s týmto názorom sa absolútne stotožňujem ... preto som tu aj ja už skoro 8 rokov ... aj keď sme tu zažili aj onakvejšie roky, ešte stále ma to tu celkom baví ... som optimista ... raz tu bude opäť veselšie ... skoro ako na fotostretkách ...   :-)

Pridal/a Michal Legutký (leguan) 26. októbra 2016 o 18:27:03

Odkaz pre

Fotograf: tajomnáJ

Neviem aký máš problém. No vskutku ma nepríjemne prekvapil tvoj "príspevkový uragán" pri mojich fotkách. Určite si si istá, že debatuješ k danej fotke? Takýto spam som si neviem čím zaslúžil. Ak, ti niekto stúpil na kurie oko kritikou tvojho "diela" (myslím si, že nanajvýš oprávnenou), tak si to vybav pod konkrétnou fotkou a nezahlcuj blbosťami tento portál. Viem, že to tu už nie je to čo bývavalo, ale toto bolo úplne zbytočné.

Takže ešte raz. Ak máš nejaký konkrétny podnet ku konkrétnej fotke, tak to tam kľudne napíš. Debatovať a aj kritizovať je veľmi dobré na to aby si sa ako amatérsky fotograf niekam posunula. Čo si vyberieš za adekvátne, je už len na tebe. No takáto tvoja reakcia nikam nevedie...

Michal Legutký

Pridal/a Timi 26. októbra 2016 o 20:08:15

Súhlasím....

A druhá vec na pováženie každého je... bolo Fotostretko a záplava fotiek... stále skoro kopec online členov... ok tešíme sa... 

Stretko prešlo fotky nahádzané... a členovia su offline... už zase ako šafránu... 

Aj k tomu by sa trebalo postaviť zodpovedne... my tvoríme tento portál a ako ho budeme tvoriť a zveľaďovať taký bude... ja viem, ani ja nemôžem stále... ale snažím sa potom prejsť aj pridané foto i reagovať... nie len nahadzovať... 

Skúsme sa vrátiť k tomu živému... aby sme nemuseli potom suplovať facebookom a pod...

Timi - Miroslav Žmijovský

Podrobné údaje o téme

Téma: Úpadok fotky.sme.sk
Stav témy: otvorená
Založil/a: K-O-L-T
Založené: 27. októbra 2015 o 07:17:38

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Voľná diskusia
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:40:21

Ďalšie témy