Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Poradňa ku stránke » Ako písať dobré kľúčové slová / Príručka Skúseného užívateľa

Ako písať dobré kľúčové slová / Príručka Skúseného užívateľa

Nájdete ju tu: http://docs.google.com/View?id=ddgf973v_14d4nzjd87

Komu sa bude dariť, dostane štatút Skúsený používateľ a už nikdy nebude čakať na schválenie kľúčových slov aminom.

Diskusné príspevky:

Pridal/a Janet 12. februára 2012 o 13:11:01

Milí neskúsení autori chcete byť skúsený užívateľ !!?? Tak do toho :)

Nájdete ju tu: http://docs.google.com/View?id=ddgf973v_14d4nzjd87

Komu sa bude dariť, dostane štatút Skúsený používateľ a už nikdy nebude čakať na schválenie kľúčových slov aminom.

Ušetrite mi prosím môj čas pri ich korektúre... a nezabudnite jednotlivé slová  oddeliť čiarkami ..Veľká vďaka všetkým autorom !! :)

Pridal/a Janet 16. novembra 2011 o 21:59:03

Milí neskúsení autori chcete byť skúsený užívateľ !!?? Tak do toho :)

Nájdete ju tu: http://docs.google.com/View?id=ddgf973v_14d4nzjd87

Komu sa bude dariť, dostane štatút Skúsený používateľ a už nikdy nebude čakať na schválenie kľúčových slov aminom.

Ušetrite mi prosím môj čas pri ich korektúre... a nezabudnite jednotlivé slová  oddeliť čiarkami ..Veľká vďaka všetkým autorom !! :)

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 9. februára 2010 o 23:31:27

stále sú to len odporúčania a nie pravidlá... a pravidlá pre KW - to je kravina; Zadávam KW od samého začiatku a až donedávna s tým nebol problém... končím z mojej strany debatu na túto "veleprínosnú" tému.

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:37:02

Viky aj ja...kedy bude fotka z MF, a či sa nepodarila?? :)

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 9. februára 2010 o 23:43:22

myslíš z októbra? ;o) jooj, fotiek dosť, ešte pribudnú...

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:44:49

no hej myslím tu za stolom

Zakázaný príspevok 10. februára 2010 o 21:17:29

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 10. februára 2010 o 21:46:37

2. url  -  Adresa URL obsahovala poškozené ID videa
Zakázaný príspevok 10. februára 2010 o 21:48:37

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 10. februára 2010 o 23:24:21

Morricone je KAPACITA, jeden z najlepších film. skladateľov... Chi Mai (Maddalena, 1971) je fajnotka, ale myslím, že aj tak NAJ je jeho soundtrack "Once Upon a Time in the West"... ;o)

Pridal/a floe13 11. februára 2010 o 02:26:07

Vi ♪ Da ♪ Ho  jedine co mozem napisat...uplne s tebou suhlasim...

Morricone je uzasny...aj ako clovek ale i ako umelec...mal v roku 2009 v Nemecku koncert..pocuvala som ho live... 

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 11. februára 2010 o 10:01:22

a hádam aj osobne hral... ? ;o) už je to predsa len pán v rokoch... (1928)

Pridal/a floe13 11. februára 2010 o 10:19:21

nie..nehral...ja pocuvam nemecke klasik radio...a na jeho pocest pripravili tento koncert...bola s nim aj kratka reportaz..

obcas sa zdrzuje v Merane...a som mala to stastie ze som ho nahodou..stretla...velmi mily clovek...

Pridal/a kukonen 9. februára 2010 o 20:33:49

A nebolo by potom lepšie vytvoriť foto Kategórie: Abstrakt, Akt, Architektúra, ... Mesto, Krajina, Priroda, Makro _ použitú fototechniku: digitál, klasická foto, čo ja viem kinofilm, stredoformát .... alebo mobil, DSLR, ultrazoom, kompakt ... alebo ja neviem čo ... >>> a urobiť klikátka alebo rolovátka ( namiesto toho nezmyselného vypĺňania dátumu vytvorenia) a hladať primárne podľa kategórie?:)

_ tagy sú tagy ... hmm a cenzúra im veľmi nepristane ( s výnimkou vulgarizmov a pod. samozrejme)

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 22:06:50

však návrh je http://3veci.sme.sk/Zanre-fotiek/is/86 , len ho zrealizovať ... kto o tom rozhodne je otázne..hm

Pridal/a Igor 9. februára 2010 o 23:58:29

3 veci... dal som tam mínus, načo ďalšia prešpekulovaná  zbytočnosť, aby jeden rozmýšľal kam fotku vôbec zaradí, keď podstatné veci sa tu neriešia :-(

Pridal/a gaidheal 9. februára 2010 o 22:20:58

veď už z názvu je jasné, že je to na 3veci čo sa tam napíše :-) veď je to stále dokola, to už je na srandu, je to ako so psami a karavanou...

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 22:22:47

gaidheal dala som ten odkaz preto, lebo to navrhol Samo T... ale tiež je asi malý pán...

Pridal/a gaidheal 9. februára 2010 o 22:52:33

...aký pán?,veď to je tu čistá anarchia - žiadne pravidlá neplatia, darmo sú napísané, návrhy čo sa píšu do "čo vylepšiť" sú bez odozvy, o čo ide vo "fotky sme" vystihol Vorec, bol čert, aby sa v tom hafo obrázkov, čo tu je niečo nehodilo (ale treba dobré tagy, aby sa to dalo nájsť)

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 22:58:00

gaidheal, však podľa mňa toto je zmysel aj pre mňa ako autora aj ako užívateľa iných fotiek...načo potom vkladať fotky, ktoré sú na obzore nejaký deň, možno týždeň...???

však nech vidí fotovýtvory lepšie aj horšie čo najviac divákov a kedykoľvek....lebo  bez dobrých KS zapadnú prachom!!

Pridal/a gaidheal 9. februára 2010 o 23:13:09

ale veď aj tak zapadnú prachom, kto potrebuje vyhľadávať fotky podľa tagu? ...no ako imaginárny prispievateľ do novín píšem článok o čučoriedkach, zadám si tag a hneď mám ilustračný obrázok a zadarmo...

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:26:44

Gaidheal čítala som bod 3. pravidiel o uverejňovaní  v tlačenej forme píšu....iné...

Pridal/a gaidheal 9. februára 2010 o 23:37:14

Ja net, keď sme pri pravidlách, žiadne tu neplatia, napr.: V diskusiách netolerujeme: * osobné útoky na iných diskutujúcich * vulgarizmy a obscénnosti... "... a trápny si akurát Ty Rizek, si buzerant, ak si myslís, ze niekomu tak pomozes... To vsetko, co si mi osvietil o tejto fotke som inác vedela, sracky fotís tak leda Ty posera." ... a je zaujímavé, že admin v tomto prípade nezakročil, takže nie len preto si myslím, že tu žiadne pravidlá neplatia

Pridal/a natasa.holinova 10. februára 2010 o 07:09:44

gaidheal, v tomto pripade nejde o tolerovanie pravidiel, ale o to, ze admin nema nadej ustriehnut vsetko a nie je v jeho silach prezerat 24 hodin denne kazdych 15 minut vsetko, co pribudne. podobne diskusne prispevky prosim nahlasovat, inac mozu uniknut pozornosti. dakujem.

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:43:30

tak preto, lebo to nikto nehlásil, však na to bolo treba upozorniť...a to môže hocikto, kto to zistí...

chodím tu podstatne menej ako som chodila a toto kto do diskúsie písal teda neviem ...hm

Pridal/a vorec 9. februára 2010 o 23:24:45

Zas by som to tak nezjednodušoval, že píšem článok a prásknem tam prvú fotku čučoriedok, ak to má mať nejakú úroveň tak aj fotka by tomu mala zodpovedať i keď to nie je pravidlo samozrejme. A okrem toho, v prípade že by to šlo aj do tlačenej verzie, tak už musia počítať s vyplatením honoráru, čo si myslím je len zbytočné zaťažovanie a opletanie. Mne tu napr. tak použili foto online, ako aktuálne foto k článku o letných búrkach, pár hodín po búrke som sem práskol aktuálnu fotku búrky a o pár hodín už bola prišpendlená k článku na webe.

Ale celkovo ma zaujíma prečo sa tu fakt na to kladie taký dôraz ;-) :)

Pridal/a gaidheal 9. februára 2010 o 23:46:45

vorec ja nemyslím, že hneď prvú, ale bol by v tom čert, aby sa v tých 63 064 fotografií od 31 192 autorov niečo nenašlo (a dokonca máš aj vlastnú skúsenosť, to ja som len tak teoretizovala)

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:16:14

gaidheal ja som vyhľadávanie fotiek podľa tagov využila aspoň 15 - 20 x ... a ver mi, že keby bolo menej čerstvých nových fotiek, tak by som to využívala aj častejšie..:)

Zakázaný príspevok 9. februára 2010 o 22:26:11

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 22:29:51

dobrú Karlíku... na dobrúú http://www.youtube.com/watch?v=ALPv8hFgHwQ

Pridal/a gina 9. februára 2010 o 18:36:56

podľa mňa je toto o ničom,nikde som sa nestretla s tým,že by sa okolo KS robil takýto rozruch a schvaľovanie adminom.Kto chce,nech si ich dá,kto nechce,nech si nedá.Toto je úplná prkotina,mali by sa riešiť podstatné veci a nie vypisovať traktáty o  KS a udeľovať za ne tituly.

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 18:55:37

gina podľa mňa úprava KS adminom je stav, ktorý má pomôcť autorom a ich fotkám, aby ich bolo možno vyhľadavať podľa tagov ...a možno aj dočasný..:) keď bude každý vkladať primerané KS podľa pravidiel,  budeme skúsení užívatelia všetci:)

Hmmmmm...alebo sa potom fakt na vybodnúť a nechať nech si tam každý vkladá čo chce !!!!????

proste, keď autor napíše ako KS hlúposť, tak vlastne pohrebal svoje fotky navždy... aj to by bolo riešenie

Pridal/a natasa.holinova 9. februára 2010 o 18:45:09

gina, mozno si neuvedomujes, ze ide o vyhladavaci system, ktory mozno Ty nepouzivas, ale ini ludia ano. KS schvalit admin musi, lebo v opacnom pripade by sa system celkom znefunkcnil. inas mas pravdu v tom, ze kto si ich dat nechce, nech nedava - to bola inac najnovsia zmena, aby ludia neboli nuteni pisat tam tri bodky.

Pridal/a gina 9. februára 2010 o 19:07:13

ja chápem,že podľa KS sa vyhľadávajú fotky,ale to je každého vec,či si ich tam dá,alebo nie.na jednom serveri ani nie je možnosť dávať KS,tak prečo by ma mal niekto nútiť dávať KS? úlohou admina by malo byť akurát to,aby tam neboli vulgarizmy,ale to je asi tak všetko.

Pridal/a natasa.holinova 10. februára 2010 o 07:04:25

gina, ako som uz napisala, nikto Ta nenuti davat KS. jednoducho, ked nechces, tak sa celej srandy nezucastnis. preto nie je vobec nutne, aby sa temou zapodievali uzivatelia, ktori vyhladavanie nepouzivaju.

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 9. februára 2010 o 18:50:41

no osobne príliš nechápem ten systém, ktorý sa "stará" o kľúčové slová, keď dokáže zo slova ´stena´ urobiť "šteňa" - s tým som sa zatiaľ nikde inde nestretol...:o)))  Je potom pochopiteľné, že dá autor radšej ako KW napr. "the wall" - apropo - Irthlingborough je angl. mesto, tak ak dá niekto do tagu Praha, prečo by nemohol dať niekto iný Irthlingborough? Ergo mi nie je jasné, prečo by nemalo byť vhodné používanie angl. tagov... či sme čisto SK národnostný portál? ;o)
Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 19:00:18

Viky systém ang. slovo nevyhľadá..hm...preto fotku hodí na schválenie...a o tej stene som písala, že to treba zmeniť  ...

dovtedy osobne odporúčam vkladať namiesto stena slovo m ú r  ...:)

Pridal/a gaidheal 9. februára 2010 o 21:02:20

:-) no to je úsmevné, pripomína mi to "napíš groš"

Zakázaný príspevok 9. februára 2010 o 21:55:19

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 19:02:08

..a ešte doplním, že na predmetnej fotke žiadne mesto nevidím...hm, takže nebolo vložené v súlade s pravidlami na ich vkladanie

Pridal/a DeusExMachina 9. februára 2010 o 19:15:15

mozem vediet ktore "pravidlo na vkladanie" hovori o nejakych klucovych slovach? ako si predstavujes mesto? stacia budovy?

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 22:20:39

Deus.. toto je vYcuc zo zásad na vkladanie KS..

zásada č. 1: kľúčové slová opisujú, čo je vidieť na obrázku...

Zásada č. 2..... čo by asi zadal do vyhľadávania užívateľ, keby chcel nájsť takúto fotku..

podľa mňa sa osvedčili...

Pridal/a DeusExMachina 9. februára 2010 o 22:59:39

ja to stale neviem najst, poprosim link

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:10:52

Pridal/a DeusExMachina 9. februára 2010 o 23:30:54

vdaka

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:07:13

Deus, keď ideš vkladáš fotku, tak pod okienkom, kde KS vkladáš máš text Ako vkladať dobré KS... klikneš a tam máš pravidlá..aj stručný návod
Pridal/a vorec 9. februára 2010 o 22:33:25

No Janet ze vstupim do tejto intelektualnej a mne oblubenej temy...

Ja ako uzivatel by som fotku opisal: krajina, priroda, vdiek, anglicky, Irthlingborough, dedina, trava, labut, rybnik, obloha, modra, Velka Britania, Spojene kralovstvo,

Ako uzivatel zaujimajuci sa o oblast anglickeho vidieka a konkretne tuto lokalitu a fotky z nej, co zadam? Zadam Irthlingborough+vidiek+dedina a to je len jedna z moznosti...

Takze toto "zmysluplne" adminovanie ks je kravina na entú a myslim ze samotnemu autorovi to aj uskodi (vid priklad vyssie)

Ako bolo spomenute nie je to predsa fotobanka i ked mam za to ze je tu skryty umysel SME mat popoisany archiv fotosi a zadarmo, lebo inak fakt netusim na co by sa na to kladol taky doraz...

Zakázaný príspevok 15. februára 2010 o 08:08:25

Pridal/a osamakosa 15. februára 2010 o 11:18:44

:-)aj negatívna reklama je reklama :-)

no a vieš niekedy stačí aj kosť namiesto mäsa, trochu zapchať ústa a načas je ticho:-)

Zakázaný príspevok 15. februára 2010 o 12:46:17

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 22:47:28

vorec si na počet a vhodnosť KS borec a fotka s tvojim popisom by sa k adminovi ani nedostala...vhodné KS napísané autorom majú asi viesť k tomu, aby adminovanie KS nebolo potrebné...

fotky, kde nie sú zadané žiadne KS sa ani na ich doplnenie k adminovi nedostanú...takže má autor potom smolu, že bol lenivý tam čosi napísať... fotky so zmysluplnými KS podľa zásad sa tiež nedostanú, ale sa dajú potom fotky vyhľadať.

Rozsiahlý počet KS práve spôsobí to, že by sa k tejto fotke dostal väčší počet ľudí, nie len vyznávači angl. vidieka, ale aj tí, čo by chceli vidieť rybník, labuť atď. podľa ďalších tebou zadaných slov

Pridal/a vorec 9. februára 2010 o 23:16:44

Ako ja rozumiem na čo a prečo slúžia, i keď ťažko vyjadriť percentuálny podiel ľudí čo vyhľadávajú cez ks (ja z času načas); na portáloch kde KS / tagy nefungujú sa spolieham len na vyhadávanie cez nadpis prípadne popis.

ALE ja som skôr narážal na to, že mám pocit že tá dotyčná užívateľka si tam dala do KS názov dediny/mesta a adminovaním/cenzúrou KS tento názov bol odstránený len z toho titulu, že pre admina dané KS nemalo žiadnu výpovednú hodnotu/zmysel. Toto mi príde vadné, aby sa admin postavil do úlohy hodnotiteľa čo je na fotke a čo nie je, iste niekedy sú tie hausnumerá jasné na prvý pohľad ale takýmto zásahom môže aj dobrý úmysel užívateľa zničiť. 

Jednoducho, do ks naďatlím: LSO, koncert, naživo, live, Viedeň zásahom admina bude vyhodené LSO lebo jemu nič nevraví a je preňho neznámy pojem a tým pádom zvyšok zostáva bez významu, lebo pre mňa a xy ďalších LSO znamená Londýnsky symfonicky orchester... :-) asi toľko som chcel poveda, že prsote je to divné...

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 23:21:03

vorec KS sa doplňajú, a len výnimočne sa mažú tie, ktoré boli zadané autorom...

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 9. februára 2010 o 19:13:34

☺☺ a kde sú nejaké pravidlá na vkladanie kľ. slov? Či myslíš Samov link? To sú len odporúčania... Inak v pozadí vidím nejaké obydlia, otázne je, či to je alebo nie je Irthlingborough, rovnako ako ťažko povedať, či toto  http://fotky.sme.sk/fotka/36924/japonske-odpoledne    je alebo nie je záhrada v pražskej Tróji... A skúsil som niekoľko angl. slov a v pohode ich vyhľadalo...

Pridal/a natasa.holinova 9. februára 2010 o 15:17:45

ahojte,
co sa tyka klucovych slov, prebehli tu urcite systemove zmeny a status "skuseneho uzivatela" ma z toho hladiska naozaj ten vyznam, ze KS skuseneho uzivatela uz nemusia byt schvalovane adminom.
slovo "priroda" zakazane nie je, ja ho pri schvalovani obvykle nechavam na pokoji, ale neodporuca sa, pretoze funkcia KS je vyhladavacia. staci sa teda zamysliet nad tym, ake slovo by ste tukli do vyhladavaca. a obvykle sa Vase fotky daju opisat ovela lepsie ako slovom priroda, vsak. "nature" ani ine anglicke slova neodporucam.
vyplnanie klucovych slov nie je povinne - zalezi iba na Vas, ci chcete, aby sa dali "vyhrabat" aj Vase starsie fotografie. preto nemusite pisat "ddd" ani "..." ci "bleee", dane okienko jednoducho odignorujte.
mila gina, vdaka za gratulaciu. :) tak len doplnim, ze skuseny uzivatel nerovna sa genialny fotograf. vyznam tohto statusu je prakticky.
dakujem za pochopenie vsetkych uvedenych zbytocnosti. :)
nh
Pridal/a brki 9. februára 2010 o 16:32:54

ďakujem za informáciu, ale priznám sa až dnes som zisti, že mám štatút "skúseného užívateľa" a cítim sa ako nasilu protekčné dieťa...teda divne/blbo :) ...ja samozrejme neviem posúdiť, kto dáva aké kľúčové slová, nikdy som si pod žiadnou fotkou kolegov kľúčové slová neprečítal, ale myslím si, že je to len vec autora, či ich tam dá a aké dá...v konečnom dôsledku je to len jemu na prospech, alebo na neprospech...Ja som viackrát použil KS na vyhľadanie fotiek od rôznych autorov s určitým námetom. Každý fotograf sa chce zviditeľniť, chce aby si jeho fotku pozreli a chce "počuť" názor na ňu...pre čo iné by to sem asi ľudia dávali...:)...takže ak niekto nedá, alebo nevie dať správne KS, je to skôr informácia pre vás, administrátorov, s kým máte menej práce a na koho KS musíte dozrieť...pre ostatných to vyvoláva typicky ľudské negatívne pocity a podozrenia že niekto je uprednostňovaný :)...ja by som tam tú info o "skúsený užívateľ" a "užívateľ" nedával, je to skôr pre internú potrebu administrátora. Ak môžem poprosiť, robte skôr opatrenia, aby sa tu zlepšila nálada a vzťahy....a to najmä dlho očakávané a sľubované zmeny v systéme hodnotenia...
Pridal/a natasa.holinova 9. februára 2010 o 16:41:01

takisto dakujem za informaciu. priznam sa, ze by mi ani nenapadlo, ze by sa tento status mohol spajat s negativnymi pocitmi okoloiducich. tak poprosim programatora, aby sme to premenovali na "ten, s kym holinova nema robotu". :)

zmeny v systeme hodnotenia sa pripravuju, ked budem vediet datum ich prichodu, oznamim.

a pre Vasu naladu urobim vsetko, co bude v mojich silach.

vdaka

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 18:18:24

toto je pôvodné KS - Irthlingborough vložené autorom fotky k fotke http://fotky.sme.sk/fotka/110123/ked-sa-cas-zastavi

preto som za to, aby označenie "skúsený užívateľ" ostalo s doplnkom "KS", pretože je to ocenenie za vkladanie vhodných KS

...a zrejme nie každý vie čítať!!!!???? alebo je to skôr z pohodlnosti autora....???

preto odporúčam, aby sa fotky s takto nezmýselným znením a vloženými KS mazali...!!!!!  a admin bude mať viac čas na dôležitejšie veci a nie na ich správne doplňanie.. hm.. v zmysle KAŽDÝ JE SÁM STROJCOM SVOJHO ŠŤASTIA

podľa mňa zrejme nezáleži autorovi na tom, aby jeho fotka sa dala ešte vyhľadať podľa KS!!!
Pridal/a brki 9. februára 2010 o 16:53:43

:)

Pridal/a osamakosa 9. februára 2010 o 15:28:53

:-)dakujeme za vycerpavajucu odpoved:-)

to akoze ti skuseni si musia davat pozor na to co pisu?:-)

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 9. februára 2010 o 07:48:28

:o)) KW schaľuje admin? mne sa bez problémov objavujú, aj keď nie som skúsený užívateľ... :o)

Pridal/a brki 9. februára 2010 o 14:44:37

mne sa stalo veľakrát, že som našiel pod svojou fotkou kľúčové slová aké som tam nedal, takže je tam nejaká korektúra...inde som sa s tým nestretol

Pridal/a Janet 9. februára 2010 o 18:22:43

tak veru tak brk pár som ich tam doplnila a to len vtedy, keď mi prišla fotka na odsúhlasenie KS...:)

Pridal/a osamakosa 9. februára 2010 o 14:53:27

takitak, brk1

Pridal/a kukonen 8. februára 2010 o 22:48:08

... ako ... ... veľmi nerád spamujem ešte aj v diskusiách ( fakt to nebýva mojim zvykom:) ... ale asi som pochopil "co jsou to "" Ty jiné objekty"" "":))

_ predsa KĽÚČOVÉ SLOVÁ na fotkysmesk:))

(doporučujem plnú verziu . druhé video z hora_opäť len pre tých čo sa fakt nudia:)

http://www.zive.cz/clanky/tyden-zive-revolucni-hledac-lepsi-nez-google/sc-3-a-150788/default.aspx

_ a redakcii sa ospravedlňujem za link, ale IT bulvár majú fakt zmáknutý lepšie:)

Pridal/a vorec 8. februára 2010 o 23:01:53

Že by až tak :-D a toto všetko má on stiahnuté na tých serveroch a rozanalyzované :-) no ty koky.. . inak veľmi oceňujem profesionálny prítup toho redaktora/moderátora pekne viesť diskusiu :-) slabší moderátor by bol po prvej odpovedi úplne v háji :-D

Pridal/a Igor 8. februára 2010 o 23:27:17

a pozreli ste si len tak z prče to www.lednice.org ? Pastva pre oči :-P
Pridal/a vorec 8. februára 2010 o 23:31:23

Niet nad jednoduchy prehladny web :-D

Pridal/a Igor 8. februára 2010 o 23:37:59

tento je až moc prehľadný. asi tuším prečo ho Seznam posúva dozadu :-)

Pridal/a Rudolf Baranovič 8. februára 2010 o 19:49:15

s tym skusenym uzivatelom je to cele nejake posahane ! fakt by sa admini mali zamerat na skvalitnenie stranky a nie na taketo blbiny.

Pridal/a gina 8. februára 2010 o 18:45:24

Pravidlá vkladania fotografii

Pokúste sa vyplniť aspoň päť kľúčových slov alebo fráz popisujúcich fotografiu.Napríklad: "Nízke Tatry, Chopok, lyžovačka, sneh, príroda"

• „Zakázané“ KW:
  • príroda 

tak teda neviem......čo s tou prírodou ???

a ešte jedna vec,skúsený užívateľ je preto skúsený,lebo má pod fotkami kľúčové slová,ale jeho fotky sú priemerné,HI má 3....takže niekto s dobrými fotkami a bez kľúčových slov  sa nikdy nestane skúseným užívateľom...

NO BOMBA! GRATULUJEM ADMINOM! 

Pridal/a vorec 8. februára 2010 o 18:54:55

:-))) ved som pisal ze sa tu kladie doraz na kraviny... len tak mimo, klucove slova vyplnam od prveho dna co tu posobim pri kazdej fotke a to nevravim ze sa snazim vychytat pointu a popis a furt nemam metal skuseneho uzivatela, ej bistu ci ma to stve :-D

Pridal/a vorec 8. februára 2010 o 18:55:51

Ale ta priroda jj to je pecka :-D

Pridal/a Janet 6. februára 2011 o 21:33:18

Chcete byť skúsený užívateľ !!?? Tak do toho :)

Nájdete ju tu: http://docs.google.com/View?id=ddgf973v_14d4nzjd87

Komu sa bude dariť, dostane štatút Skúsený používateľ a už nikdy nebude čakať na schválenie kľúčových slov aminom.

Ušetrite mi prosím môj čas pri ich korektúre... a nezabudnite oddeliť čiarkami ..Vďaka veľká všetkým autorom !! :)

Zakázaný príspevok 7. februára 2011 o 10:11:34

Pridal/a Janet 7. februára 2011 o 17:36:39

Karlíku KS nie sú povinné, ale predsa je dobre ich písať, lebo potom tvoje fotky náhodný okoloidúci, keď zadá KS, tak sa mu neobjavia..A pokiaľ ide o správnosť v slovenčine, tak ja ich ponechám aj v ČJ, urobím korekciu aj doplním ďašie vhodné v SJ... napr. Karel Himer KS píše a celkom pohoda, no asi fakt cudzinci nemôžu byť skúsení užívatelia z pohľadu KS ..:)

Takže je na tebe ako sa rozhodneš ..hmm

Zakázaný príspevok 8. februára 2011 o 14:22:20

Pridal/a gina 29. januára 2010 o 21:16:34

ja nikdy nebudem mať dobré kľúčové slová........že "príroda" je zakázané slovo:-DDD

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 29. januára 2010 o 21:28:51

Gina, daj nature... ;o)))
Pridal/a vorec 29. januára 2010 o 22:17:37

:-)))) pri spôsobe ako funguje tuto ten slovník by som sa ani nečudoval že z nature bude na túre :-D

Pridal/a Janet 29. januára 2010 o 16:51:00

toto je novinka....takže milí autori tu je návod, aké správné kľučové slová vyberať a písať pod fotky, aby vaše fotky bolo možné vôbec nájsť, lebo bez KS sú jednorázovou záležitosťou a pod tou hrbou nových fotiek už ich skoro nikto nenájde..

Pridal/a vorec 29. januára 2010 o 17:55:01

Jaaaj ludia moji... som si to precital, no... ehm... ako by som diplomaticky k tomu zaujal postoj... no jednoducho nejake klucove slova a rola skuseneho pouzivatela je sice zaujimava a atraktivna :-) ale pri tom co vsetko chyba a je zle na tejto stranke, tak klucove slova a metal uzivatelom je niekde uplne na konci...

Podrobné údaje o téme

Téma: Ako písať dobré kľúčové slová / Príručka Skúseného užívateľa
Stav témy: otvorená
Založil/a: Samo Trnka
Založené: 26. januára 2010 o 17:24:45

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy