ZMIZNUTE KOMENTARE

preco zmizli v mojich zoznamoch fotografa vsetky komentare k mojim fotografiam (stav od zavedenia noveho hodnotenia)?

Diskusné príspevky:

Pridal/a natasa.holinova 3. apríla 2011 o 13:40:36

priatelia,

dokazem pochopit urcitu vasu netrpezlivost, ked vam zase nejaka chyba brani v idealnom vyuzivani portalu, ale nerozumiem, preco za tymi chybami vidite zamer. tiez mi to neulahcujete, ked medzi pocetnymi opismi emocii (ako sme to pohnojili, ako vas to nebavi a kto je zas na odchode) musim hladat podstatu, lebo ani teraz si nie som ista, ci to spravne chapem - ja totiz mam na titulnej strane vsetky komentare. prosim vas, pokojne mi piste maily: natasa, nefunguje to a to.., nech to mozem hned riesit.

- ako vravim, vsetky komentare mam. vam sa nezobrazuju? co zmizlo?

- to, ze mate zobrazenu moznost zmazat prispevok, je velka chyba a dakujem za info.

- notifikacie si hned teraz otestujem, takisto vdaka za info.

Pridal/a Igor 3. apríla 2011 o 14:16:52

Nataša, asi si nepochopila čo som napísal a ako som to myslel. Predpokladal som, že to bude nejaká chyba a skryl som to "rádo by vtipne" za oneskorený 1. apríl. To druhé bolo podmienené slovkom "ak" myslené tak, že ak to bol zámer, tak tento web tým stratil "genius loci". Ospravedlňujem sa ak som to prvýkrát napísal príliš expresívne a nezrozumiteľne.

Pridal/a Rudolf Baranovič 3. apríla 2011 o 14:03:18

hm, mas pravdu stacilo aj mail napisat, primi moje ospravedlnenie. Co sa tyka prispevkov, tak po tvojom diskusnom prispevku su v poriadku, uz mam na stranke opat odkaz Zobraziť všetky diskusné príspevky >>

Za to vdaka.

Co sa tyka notifikacie, za tial nefunguje, maily nešchodia.

Co sa tyka moznosti zmzat pripsevok, tak to sa zobrazovalo nepravidelne sporadicky, dnes a ani vcera sa mi nezobrazila tato moznost.

Pridal/a natasa.holinova 3. apríla 2011 o 18:02:00

to posledne je uz opravene. kedze aj programatorovi chodia norifikacie, dost by nam pomohla informacia, ku ktoremu prispevku napriklad nedosla. dakujeme srdcovo

Pridal/a natasa.holinova 3. apríla 2011 o 18:03:43

este taky detail: treba mrknut, ci nahodou notifikacie nelezia v spame. vdaka

Pridal/a Rudolf Baranovič 3. apríla 2011 o 19:12:59

tak uz aj notifikacia mi ide, dakujem :)

Pridal/a natasa.holinova 3. apríla 2011 o 20:31:30

super, vdaka za info. :)

Pridal/a natalia_vesma 2. apríla 2011 o 19:34:57

donedávna mizli komentáre a teraz ich nemôžem na stránkach pozerať, len cez autorov, to znamená, že keď si chcem pozrieť dnešné komentáre po stránkach, je to nemožné, menilo sa niečo? Ďalšia vec, nestalo sa mi to po prvý krát, miesto odpovedz pod komentom objaví sa zmaž príspevok, nechápem, mám mazať nejaké cudzie komenty, alebo asi odpoveď to je  ako miznú komentáre, prajem príjemný večer
Pridal/a Rudolf Baranovič 3. apríla 2011 o 11:32:56

okrem komentarov je tu dalsia novinka, ze nefunguje notifikacia.

Zakázaný príspevok 3. apríla 2011 o 12:09:14

Pridal/a Igor 2. apríla 2011 o 21:19:24

Rudo, keď už budeš na tej stránke, nabehni myškou na adresu v prehliadači, následne ju chyť a stiahni do riadku "obľúbené položky" potom už len vždy klikneš na ňu.

Pridal/a Rudolf Baranovič 2. apríla 2011 o 22:26:02

dakujem Igor, i tak se da :)

Pridal/a Igor 2. apríla 2011 o 22:36:37

;-)

Pridal/a natalia_vesma 2. apríla 2011 o 21:28:31

ďakujem Igor, urobila som ako si Rudovi poradil, kým niečo iné nevymyslia, tak aspoň tak pozriem

Pridal/a Igor 2. apríla 2011 o 21:37:44

niet za čo Natalia, rád som poradil a navyše, veď ako teraz pozerám - písal som to tebe ;-)

Pridal/a gaidheal 2. apríla 2011 o 20:24:58

na diskusiu sa dostanete http://fotky.sme.sk/diskusia.php?page=1 akosi zmizol z titulnej stránky ten odkaz na "všetky"

Pridal/a natalia_vesma 2. apríla 2011 o 21:22:33

po  dlhšej dobe otvorí, ale zase po kliknutí na fotku a vrátenia sa, som tam, kde som aj bola, to sú teda zase novoty, človeka to postupne prestáva baviť.... dobrú noc

Pridal/a Rudolf Baranovič 2. apríla 2011 o 21:13:48

no to je fajn, ze si sem dala ten odkaz, ale to neriesi situaciu, ked sa ten link strati v dejinach tejto diskusie, ako sa mam preklikat do diskusie, to ma zaujima, preco sa tu nieco zas riesi, co vobec nie je treba. A este nas o tom, uzivatelov neinformuju. NA to si uz pomaly zvykam, ze o zmenach tu informacie padnu len velmi zriedka, na inych fotoserveroch admini posielaju spravy vsetkym uzivatelom na mail a este to daju aj do fora......kazodpadne ako sa prekliknem do tej diskusie bez toho linku, ma velmi zaujima. A co sa tyka toho linku na zmazanie komentara, tak to sa uz viac razy zobrazilo aj mne, tak asi takym sposobom mizli aj mne komentare.

Pridal/a natalia_vesma 2. apríla 2011 o 20:31:00

lenže mne to akosi neotvára, len sa točí a točí .... ja som bola najradšej na fotky.sme, kvôli prehľadnosti, ale už to tak asi nebude, ničomu tu už nerozumiem

Pridal/a gaidheal 2. apríla 2011 o 20:51:49

treba vydržať, ono to napokon načíta (aspoň mne to trvá dosť dlho, kým to načíta), po čase som sem nakukla a nestačím sa diviť čo za novoty...asi potrebujú preriediť účastníkov :-(

Pridal/a Igor 2. apríla 2011 o 20:16:27

hádam je to len zaspatý 1. apríl. ak nie, tak práve týmto činom to poriadne po...(hnojili)  :-/

Pridal/a Janet 2. apríla 2011 o 20:09:48

Natalia aj ja som si to všimla, že nie je možné načítať všetky komentáre a je to na škodu veru...písala som už o tom Nataši H... a možnosť mazania !? myslela som, že to sa len mne občas večer objavuje..podľa mňa asi testujú server za pochodu ..hmm..inač si to neviem vysvetliť..

Podrobné údaje o téme

Téma: ZMIZNUTE KOMENTARE
Stav témy: otvorená
Založil/a: Brna Roman
Založené: 13. mája 2010 o 13:45:12

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy