objektívnosť

ja sa pýtam pretože , prestávam rozumieť hierarchii tejto stránky , čo znamená sekcia 5 najlepšéch fotiek , kedysi to fungovalo no po zmene hodnotenia to môžem brať ako výsmech zúčastnených aktérov tohto fóra , lebo viem o fotkách ktoré majú 42 hodnotení a ani nepáchli okolo sekcie 5 najlepších fotiek zatiaľ čo sa tam objavujú fotky už aj s jediným hlasom... tak buď premenujte sekciu na náhodný , alebo subjektívny výber , alebo to zrušte lebo to je dehonestujúce... a to už nehovorím o fotkách mesiaca to už je veľká blamáž... s pozdravom astronaut.

Diskusné príspevky:

Pridal/a commandcom 18. októbra 2010 o 08:40:05

Všetko je to aj tak márnosť nad márnosť. Napríklad z toho, čo tam v tento okamih visí, akože 5 najlepších fotiek, považujem jedinú, o ktorú by kurátor zavadil. 95% tohoto portálu, ako aj iných podobných, je amatérčina, ktorá nemá s výtvarnou fotkou či kvalitnou reportážou, alebo dobrým ateliérom nič spoločné. Je fajn, že si môžeme navzájom fotky hodnotiť a hlasovať, ale z vyššie napísaného vyplýva, že rovnaké štatistické rozloženie ako je celková úroveň všetkých fotiek, bude aj vo výbere fotiek najlepších. Sú iné portály s užšie volenými podsekciami, kde je možné očakávať selekciu lepšiu (www.fotocommunity.de, www.fotografie.st ...). Tu je ale toto smerovanie do čo najširšieho portfólia žiadúce, toto je prtál pre ľudí a nie pre polobohov.
Pridal/a commandcom 18. októbra 2010 o 08:44:58

Pochopiteľne www.fotografie.at :-)
Pridal/a dekel 15. októbra 2010 o 22:26:02

hm aj mna by to zujimalo,ale podla mna uz by si mal davno dostat daaku odpoved,ako to aj v mojom pripade..

Pridal/a b0baz 16. októbra 2010 o 10:47:07

Veru, zobrazujú sa tam stále tie isté fotky, dokonca aj v náhodnom výbere stále to isté dokola, však je tu toľko ľudí...už mi to začína pomaly ale isto vadiť...
Pridal/a Janet 16. októbra 2010 o 11:15:14

k tomu môžem niečo napísať..v titulke je t.č. vybratých 40 fotiek, ktoré sa zobrazujú náhodným výberom, ktorý sa nedá ovplyvniť..možno vybrať z tisíííc za dva posledné týýždne, no je to poriadna hrŕba...TOPka by podľa mňa mohla fungovať inač, lebo fakt sú tie fotky tam ako primrznuté..:(

Zakázaný príspevok 17. októbra 2010 o 19:06:46

Pridal/a SUADA 18. októbra 2010 o 08:10:56

It seems that nothing better comes along ! That´s why nothing changes ... and a whole community by giving "hlasy" cannont be wrong ... could it ?

Greetings from Vienna

Andreas

Pridal/a SUADA 18. októbra 2010 o 08:31:46

... I forgot something .... all who are complaining here of course can try to create some photos which get 50 "hlasy" ... then the pictures will change without changing the system  ))))))).

Andreas

Pridal/a lyziar 18. októbra 2010 o 20:33:05

prosím si preklad -alebo som na zahraničnej stránke ?

Podrobné údaje o téme

Téma: objektívnosť
Stav témy: otvorená
Založil/a: Astronaut
Založené: 24. mája 2010 o 22:10:19

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy