2. Mustang na mountainbiku
Královstvo Mustang je na prilozenej mapke ohranicené bielou ciarou. Ondrej so svojim synom Ferdinandom ma nemuseli na túto expedíciu dlho prehovárat. Nepál, Himaláje ma vzdy lákali, bol som v tých koncinách uz vela krát, ale Mustang - ten som poznal len ako spomínaný film a z rozprávania. Zisla sa nás skupinka z Ciech a my traja z Nemecka. # Pristáli sme v hlavnom meste Nepálu - Kathmandu. Odtial cervenohnedá ciara autobusom do mesta Pokhara. Potom uz vnútrostátnym letom do administratívneho centra Mustangu - mesta Jomsom (modrá ciara). Oranzová ciara je absolvovaná cyklotrasa po tzv. dolnom Mustangu. Odtial este do mesta Gorkha, odkial pochádza posledná nepálska královská dynastia. A spät do Kathmandu autobusom a lietadlom do Európy. A to je vsetko. (mapu prosím nebodovat ! )
Kliknutím na fotografiu sa fotografia zobrazí v pôvodnom rozlíšení.
1
Komentáre
Komentáre a hodnotenia k fotografiám môžu pridávať len prihlásení užívatelia. Prihláste sa so svojim SME účtom.2. Mustang na mountainbiku
riadna cesta...
2. Mustang na mountainbiku
... tak si rád pocestujem s Vami ... :-)
2. Mustang na mountainbiku
teším sa na fotky.
Zobrazenie na mape
O fotografii
Autor: bianchijan
Pridaná: 20. novembra 2015
Počet zobrazení: 423 zobrazení
Typ obrázku: JPG
Veľkosť obrázku: 1 071 224 bajtov
KML: KML formát
Hodnotenie: 1 hlas
Podrobné údaje o fotke
Odfotená: 20. novembra 2015
Šírka: 650 px
Výška: 375 px
EXIF: EXIF súbor
Fotoalbumy:
Vloženie fotky
Vložte si fotku na svoju stránku!
Zadaj parametre pre vloženie HTML kódu:
Vložiť:
Veľkosť:
HTML kód pre vloženie na ľubovoľnú stránku:
Náhľad:
Fotomapa:
Zemepisná dĺžka: 84˚ 19' 32'' E
Zemepisná šírka: 28˚ 5' 15'' N
2. Mustang na mountainbiku
tá oranžová čiara sa mi zdá poriadne dlhá.. :-) som zvedavá, koľko km asi tak činí a asi tam bude i dosť namáhavých prevýšení.. tak držím palce!