Sme.sk » fotky.sme.sk » Fotogaléria » Fotografi » IvanPo » Komentáre (9)

Fotografove komentáre:

Už sa poberaj
Pridal/a IvanPo 29. januára 2010 o 16:19:11

Už sa poberaj

Atmosféra krásna, super fotka ako väčšina Tvojich, ale urezal by som ju zhora niekde na pravej úrovni tej strechy. To by podľa mňa pomohlo oku vnoriť sa hlbšie do atmosféry obrazu hôr so Slnkom a tá "temná" strecha by "brala" menej pozornosti. A jemnosti fotky by podľa mňa pomohol jemnejší, možno žiadny rámik (pretože sa aj bez neho krásne vyníma na tom bielom pozadí).

S úctou 

IvanPo

čierny či biely pasažier?
Pridal/a IvanPo 3. augusta 2009 o 15:07:46

čierny či biely pasažier?

Ďakujem za odpoveď a hlavne za posun v rétorike ku konštruktívnemu tónu. Ten "za vagón.." čo som tam vložil je vlastne jedna "mozaika" z malej časti veľkej krajiny, ktorú asi málokto z nás videl a ktorá bude hrať čoraz väčšiu úlohu aj v našom svete. Nevidel som ju ani ja a keď len čiastočne, ale myslel som si, že nech si aj iní urobia aký - taký úsudok sami, bez zbytočných komentárov. Prihlásením do súťaže ich snáď videlo viac ľudí. Tieto fotky som "sušil" 1,5 roka a že som ich vytiahol boli hlavne oficiálne šírené "obrazy" o tejto krajine ( napr.olympijské hry , či programy cestovných kancelárií).

Čo sa týka kvality mojej "reportáže", nepochybujem o mnohých kompozičných a iných chybách...a rád prijmem konštruktívne rady hlavne od tých čo majú s fotením ľudí väčšie skúdenosti. Nakoniec to bol pre mňa ako cudzinca, ktorý nevie po čínsky ani slovo obrovský zážitok a "adrenalín ako bič". Ale fotebnie ľudí bez opýtania je asi vždy riziko. A to Čína našťastie nie je islamská krajina. A ja som vlastne rád, že som sa odtiaľ  dostal v zdraví, ani som tam nedostal cez hubu a môžem si tu v kľude klepkať do počítača!

Zdraví Ťa

Ivan

P.S. V budúcnosti hodlám "zavesiť" aj niečo iné snáď prepracovanejšie z Tvojej oblasti - t.j. prírodu - mám niečo zo Sahary.

čierny či biely pasažier?
Pridal/a IvanPo 31. júla 2009 o 20:20:27

čierny či biely pasažier?

Tvoj komentár zdá sa mi nie je fér!

Ty, ktorá máš na tomto servri 663 fotkocvakov (prepáč ale to je Tvoj termín) tu budeš moralizovať!?

A čo sa týka "výpovednej a umeleckej hodnoty" drž sa prosím pri zemi.

Bol som sa pozrieť na Tvoje fotky a priznám sa, mnohé sa mi páčili, ale zväčša sú od júlovej témy na hony vzdialené. Keď bude "Tvoja téma", t.j.kvetinky, príroda..., vtedy sa ukáž a pochopíš koľko ľudí sa tejto téme venuje a že Vás "umelcov" je viac. A prosím Ťa pošli mi svoju aspoň trošku vtipnú, alebo aspoň "ľudskú" fotku nech mi vylepšíš náladu.

Zdraví Ťa

Ivan

napínavá hra
Pridal/a IvanPo 30. júla 2009 o 17:44:54

napínavá hra

urobil som chybu pri vkladaní - predošlú som vymazal - ospravedlňujem sa

červený má červenú
Pridal/a IvanPo 25. júla 2009 o 20:17:52

červený má červenú

to istotne šlohol svojej "babke" a teraz jej asi padá sukňa

na moste
Pridal/a IvanPo 25. júla 2009 o 20:13:03

na moste

ano to je len fotka na dokreslenie atmosféry

a ja som v tom, že Šanghaj má už dákych 24 miliónov a vraj tam dochádza za prácou denne 3 milióny.....a to si niektorí z nás myslia, že sme pupok sveta...a čínske 5-miliónové mestá takmer nikto nepozná...a nepoznal som ich pochopiteľne ani ja

spevavá dáma s
Pridal/a IvanPo 25. júla 2009 o 20:04:19

spevavá dáma s "paraplíkom"

to je ten správny názov, až na to, že to bol snežíček

Ak súhlasíš, premenujem tú fotku

mackovia
Pridal/a IvanPo 25. júla 2009 o 16:33:35

mackovia

Ty mi lichotíš. Myslím, že tá grča macov by každému oči vyrazila!

bez názvu
Pridal/a IvanPo 24. júla 2009 o 16:25:20

bez názvu

dobre... a videl si niekedy u Vás v Bratislave takto ŽENU !? Ak mám byť ironický, je to len môj príspevok k MDŽ - mnohí z nás ani nevedia ako sa majú dobre

IvanPo

O fotografovi

Meno: IvanPo
Rola: Používateľ
Počet fotografií: 9
Hirschov index: 4
RSS: RSS kanál

Fotografove zoznamy

© Copyright 1997-2021 | Petit Press, a.s.