Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Voľná diskusia » Že vinš všetkým :)

Že vinš všetkým :)

Tak som to takto Šalamúnsky vymyslel: Prajem tu všetkým do N.r. dvatišícetrinásť hlavne zdravia, lásky i dobrého svetla naďalej! Toť vše. A nech sa páči jedna cover verzia k dobrému počúvaniu: http://www.youtube.com/watch?v=zNpeK7sDLzE

Diskusné príspevky:

Pridal/a NVS 19. decembra 2013 o 00:02:59

Tak pozerám, že nie je tu nič vložené Damuš, tak v tomto roku ďakujem a pripájam, čo v mojej mysli napísané :) Ďakujem Damuš, ja tento rok tiež bez fotky vkladám tu svoje prianie:

Čo bolo, odišlo, nové prichádza,

svetlo sa zažalo, tma bude odchádzať.

Každým dňom nová nádej silu dá.

Zrod svetla, nech obdarí vás.

Svetlo nádeje nech silno zažiari,

všetky tmavé kúty prežiari,

nech dobre a teplo všade je

a človek ČLOVEKOM je.

Prajem krásny zrod svetla, sviatočný čas,

v roku 2014 ho mnoho mať...

Ďakujem všetkým za priazeň v roku 2013, za návštevy, komenty a slová, nech každý má krásny Vianočný čas a rok 2014 nech v znamení svetla je, ktoré nám v ústrety kráča... snáď v roku 2014 viac času budem mať a na fotkách.sme častejšie zastavím sa... natália vesma

Pridal/a Damuš Macho 25. decembra 2013 o 10:36:19

..tak tak.. ;) pohodové pokračujúce sviatky Ti/Vám prajem, žeby to nekoncilo len jedným (včerajším) dňom, ako Nati píše po celý čas..

Pridal/a avaata 24. decembra 2013 o 10:54:59

vsetkym, pri ktorych vianocnych prianiach som sa uz nestihla pristavit, prajem prezitie krasnych a pokojnych vianocnych sviatkov...

Pridal/a NVS 24. decembra 2013 o 11:38:48

pekné vianočné sviatky aj Tebe

Pridal/a NVS 21. decembra 2013 o 13:43:46

ďakujem všetkým za želania, priania a slovká

Pridal/a russtier 20. decembra 2013 o 13:59:53

... želania, ktoré hrejú pri srdci ... preto pri týchto krásnych sviatkoch pamätajme na svojich blízkych,rodinu a priateľov - bez nich by nám bolo naozaj smutno a svet bez nich by za nič nestál ...   :-)

Pridal/a avaata 20. decembra 2013 o 10:09:55

Nadherne prianie Natalia, nech sa aj splni a nech buduci rok este krajsi bude, na Tvoje fotky sa vzdy tesim, tak nech sa Ti dari...krasne Vianoce...

Pridal/a golconda 19. decembra 2013 o 22:08:29

Krasne zelanie...take, ake vies napisat zo srdca len ty... Natalka, vsetko dobre aj tebe, nech to, co davas inym, sa ti niekolkonasobne navrati ...krasne a pokojne sviatky

Podrobné údaje o téme

Téma: Že vinš všetkým :)
Stav témy: otvorená
Založil/a: Damuš Macho
Založené: 29. decembra 2012 o 08:51:03

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Voľná diskusia
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:40:21

Ďalšie témy

© Copyright 1997-2020 | Petit Press, a.s.