Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Poradňa ku stránke » ... jarné fotostretko 2018 ...

... jarné fotostretko 2018 ...

Vie niekto čosi o jarnom fotostretku 2018...??? Veď sme sa ani na Ždiari ani poriadne nedohodli, že KDE a KEDY. A jar je už za dverami. Máj je tu raz-dva ... alebo ako naši maďarskí bratia hovoria egy-kettö ...  Bola by škoda vynechať naše jarné fotoradosti...!!!

Diskusné príspevky:

Pridal/a rudolfo 9. februára 2018 o 21:23:08

s Vasim dovolenim,predbezne sa hlasim aj s manzelkou danielitou na jarne fotostretko do Komarna,termin  nam pasuje,mal by som byt v tom case na SK...Dakujeme obaja...

Pridal/a Muro09 10. februára 2018 o 07:15:33

Super správa, ďalšie dve tváre vystúpia z anonymity, ale prihlasovať sa bude pod fotostretkovou foťkou, ktorú vloží komaros, aspoň u nás taká obyčaj.  :-)

Pridal/a rudolfo 10. februára 2018 o 07:56:31

Muro,my sme uzmaliv planejedno fotostretko,ale som musel vycestovat,dufam,ze tentokrat to vyjde a urcite sa tesime...

Pridal/a russtier 9. februára 2018 o 22:11:18

... tak to ma veľmo teší, rudolfo a danielita ... verte, že budete vítaní ...!!!

Pridal/a rudolfo 10. februára 2018 o 07:57:19

dakujeme russtier...

Pridal/a Ina 9. februára 2018 o 13:53:30

no toto mi skoro ušlo aká by to bola škoda :) tešíííím :)

Pridal/a russtier 7. februára 2018 o 14:44:52

Vie niekto čosi o jarnom fotostretku 2018...??? Veď sme sa na Ždiari ani poriadne nedohodli, že KDE a KEDY. A jar je už za dverami. Máj je tu raz-dva ... alebo ako naši maďarskí bratia hovoria egy-kettö ...  Bola by škoda vynechať naše jarné fotoradosti...!!!

Pridal/a komaros 8. februára 2018 o 21:02:06

Ahoj russtier, Janet, Muro09 a ostatní.

Takže ako už bolo dohodnuté vlani v máji a potom telefonicky počas jesene, fotostretko zorganizujem ja s pomocou Moťa.

Dátum je určený na 11.-13. máj.

Je to kvôli vstupu do komárňanskej pevnosti, kde budeme mať individuálny organizovaný niekoľkohodinový vstup. (Nakoľko neorganizovaný na slovenskej strane nie je, ten je možný iba na maďarskej strane a aj oni uzatvárajú čoraz viac priestorov kvôli bezpečnosti.)

Ešte nemam celkom uzavreté ubytovanie, takže preto to ticho.
Ale egy-kettő by to malo byť a potom bude všetko oficiálne.

Pridal/a russtier 9. februára 2018 o 10:03:55

... som rád maroš, že si sa ozval ... a teším sa na jarné fotostretko, pretože viem, že bude všetko OK ... a aj na oblasť, kde sa bude konať sa teším ... aspoň sa nebudem musieť škriabať do kopcov ...  :-)))  poznávať Slovensko, znamená navštevovať aj tie krásne oblasti na jeho juhu ... pevnosti u nás i u susedov, veľtok Dunaja, Malý Dunaj a vodné mlyny a iné ... skrátka je čo fotografovať a čím sa nadchýňať ... a beriem aj ten Gemer ... na jeseň musí byť na tých krasových planinách nádherne ... takže v jeseni by som ho uvítal ... len to ubytovanie ... malo by byť na jednom mieste, aby sme boli všetci pospolu ... takže sa teším ...!!!!!

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 22:58:26

russtier osobne dávam návrh a odporúčam na Gemeri s ubytkom Granárium v Jablonove nad Turňou.. https://www.megaubytovanie.sk/ubytovanie-granarium?gclid=EAIaIQobChMI54n0-eSU2QIVC-EbCh2xuADYEAAYAiAAEgI89vD_BwE&gclid=EAIaIQobChMI54n0-eSU2QIVC-EbCh2xuADYEAAYAiAAEgI89vD_BwE je ešte voľný termín 11-13.5.2018 ..mali sme tam fotostretko z nášho fotoklubu.. je tam veľa možností na turistiku aj fotenie okolia.. vinná pivnica, domáci chlieb, super strava, pekné okolie a šikovná a fotogenická "domáca pani".. Dávam do éteru.. aby som vedela zabezpečiť ubytko..

Pridal/a komaros 8. februára 2018 o 21:09:44

Janet,
Gemer by som odporučil až teda na ďalší rok, ideálne spojiť s čerešňami v Brdárke. Len to by musel byť apríl a aj tak všetko zavisí od priebehu zimy a jari. Vlani na kvitnúce čerešne nasnežilo...

poprípade na ďalšiu jeseň, tie su na Gemeri pekné...

Pridal/a Muro09 7. februára 2018 o 23:04:01

Janka, kapacita je tam 23 osôb, 7x2 a 3x3. Takže tadiaľto cesta nevedie. Zavolám komarosovi, či platí jeho ponuka v Komárne. Koncom roku 2017 ma kontaktoval.

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 23:18:07

ešte toto patrí majiteľom Granária http://ubytovanie.einzeraty.sk/ubytovanie/5475-villa-sisi

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 23:21:20

však to je vzájomne vzdialené možno 200 m.. spoločenské miestnosť v Granáriu aj pre 60 ľudí ..hmmm

Pridal/a Muro09 7. februára 2018 o 23:24:56

prosím Ťa, nerieš májové fotostretko.

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 23:27:42

Muro a prečo nie, však nebolo dohodnuté nič záväzne..

Pridal/a Muro09 7. februára 2018 o 23:39:58

ešte raz a naposledy. Volal mi komaros koncom minulého roku (ktorý sa na organizáciu oficiálne podujal, keď sme boli v Hriňovej) ohľadne konkrétnych vecí. Pomoc mu prisľúbil aj Moťo (aj s tým som telefonoval). Zavolám komarosovi, ako na tom je, a dám vedieť, zatiaľ láskavo nerob rozruch.

Pridal/a Muro09 7. februára 2018 o 23:19:58

Janka ešte raz, nebudeme ubytovaní v dvoch zariadeniach, jasné?

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 23:26:30

nechaj vyjadriť sa k môjmu návrhu aj iných potenciálnych účastníkov jarného fotostretka..

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 23:23:11

Muro nevidím v tom ubytku vôbec problém... a nebuď generálom každého fotostretka a za každú cenu

Pridal/a Muro09 7. februára 2018 o 23:27:22

takto, nie som ani som nebol generálom, fotostretko robí vždy niekto iný a podľa svojich predstáv. Komaros organizuje májové fotostretko.

Pridal/a Janet 7. februára 2018 o 23:04:43

Muro je možnosť ubytovať sa aj vedľa, je tam viac ubytovacíh možností

Pridal/a Muro09 7. februára 2018 o 23:16:51

zatiaľ iniciatívu prenechaj tým, ktorí sa podujali zorganizovať jarné fotostretko, teda komarosovi. Je len začiatok februára. Ubytovania typu tu časť, tam časť, to sme zažili v Ždiari na siedmom a veru nebolo to bohviečo. 

Podrobné údaje o téme

Téma: ... jarné fotostretko 2018 ...
Stav témy: otvorená
Založil/a: russtier
Založené: 7. februára 2018 o 14:44:00

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Poradňa ku stránke
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:56:27

Ďalšie témy