Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Voľná diskusia » potrebujem poradiť...

potrebujem poradiť...

Nie je tu náhodou nejaký právnik? Potrebujem poradiť ohľadom obch. práva... ;o)

Diskusné príspevky:

Pridal/a Janet 1. augusta 2010 o 17:43:00

vďaka Kajo, no v AJ by mi to samovzdelávanie trrrrrrrvalo strašne dllllllllllllho...:) lebo AJ neovládam a s pomocou slovníka to je trapovisko..:D

Zakázaný príspevok 1. augusta 2010 o 20:00:45

Pridal/a commandcom 2. augusta 2010 o 07:27:24

Este, ze Ta tu mame, Karlicku...

Zakázaný príspevok 2. augusta 2010 o 09:00:54

Pridal/a commandcom 2. augusta 2010 o 09:09:51

To bola reakcia na ten "talent"...

Zakázaný príspevok 2. augusta 2010 o 09:15:17

Pridal/a commandcom 2. augusta 2010 o 09:24:08

Ked si, Karliku, taky talentovany, tak co sa tu zhadzujes na tejto stranke urcenej pre normalnych ludi?? Ale aj tak si myslim, ze si tu niekto myli "dalmaciu s decimalkou"... čus!

Pridal/a Janet 2. augusta 2010 o 09:41:50

Karlíku dik za radu našla som od tohoto autora len toto http://www.abcknihy.sk/Kniha/expozice-a-svetlo-2100180.aspx ...

A  talent, netalent, proste chcem si niečo o fotení prečítať o fotografovaní, či cvakani z klasického prostriedku na vzdelávanie a nie len z PC, aby som odkukala od lepších odo mňa ako to robia a v lete v záhrade sa hodí takto si s knihou v ruke polebediť...hmmm

Osobne ešte toho viem dosť málo o fotení, a cvakať ma už nebaví !!!!!! :D

Fotografia je podľa mňa svedectvo o ľudskom zrakovom vnímaní čohokoľvek okolo nás, či už náhodnom, alebo plánovanom cvaknutí fotoaparátom, a to takom, ktoré osloví toho, kto to svedctvo uzrie a pošteklí  nielen jeho oči, ale aj jeho vnútro...

Haha to je múdra myšlienka po prebudení čo !!???.....:D

Pridal/a kukonen 3. augusta 2010 o 19:54:44

> Expozice a světlo / Harold Davis

.... No zrovna túto som prečítal.Pokiaľ ide o knihy tak skoro výnimočne:) /za ma môžem doporučiť -Páči sa mi to!:) / Kniha je zameraná na krajinu a makro, čo by ťa myslím mohlo zaujímať. Prevažne sa zameriava na techniku a postupy nie na nejaké "pocity" a rady "ako kreatívne vidieť-myslieť" ( čo sa dá asi z knižiek asi aj tak ťažko vyčítať .... btw), ale sú tam aj mikropíbehy kedy a ako fotky vznikly. Myslím, že kde sa foťák prepína do režimu M,A,S vieš, takže môže mnohé ujasniť .... proste po prečítaní by to potom malo na kopci scvaknúť ... čo a jako: clona, čas... ISO ... by som tam mal nahádzať bez rozmýšľania:) _ jj. A priprav si kvalitný statív, chlapík dosť cloní, žiadne snové kvietky na F2.8:)

... btw2: pri čítaní práve tejto knihy vznikla moja fotka

http://fotky.sme.sk/fotka/106785/dobru-noc-wide-reedit

štýlom: najprv prax ...potom dočítam teóriu, ( niečo v štýle "najskôr imidž, ... potom gitara:), keď som sa z obloka pozrel ..., takže inšpiratívna tak-trochu iste tiež:) 
Zakázaný príspevok 4. augusta 2010 o 09:37:55

Zakázaný príspevok 2. augusta 2010 o 11:37:53

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 24. marca 2010 o 19:37:48

Nie je tu náhodou nejaký právnik? Potrebujem poradiť ohľadom obch. práva... ;o)
Pridal/a gina 24. marca 2010 o 19:39:32

ukradli Ti nejakú foto?

Pridal/a Vi ♪ Da ♪ Ho 24. marca 2010 o 20:06:07

:o)) nene, potrebujem radu ohľadom jednej stránky, resp. o VOP...

Pridal/a Janet 31. júla 2010 o 22:35:29

http://www.anima.sk/?action=eshop&page=1&sort=item_name&order=0&showtype=images&publisher=60&author=&group=35&id=4114&detail=1

nemá z vás niekto túto knihu? či sa ju oplatí kúpiť...hmm

Pridal/a sk 2. augusta 2010 o 23:30:38

Od Michaela Freemana mám Očima fotografa a tá je celkom podarená, je tam toho dosť a nie je tam popísané úplne ako si dať fotoaparát k tvári :P , Lebo dosť kníh sa zaoberá akoby úplnými amatérmi. Počul som aj o jeho knihe Čiernobiela fotografie, a tiež pozitívne.

Zakázaný príspevok 1. augusta 2010 o 10:25:31

Pridal/a Janet 14. januára 2011 o 23:11:20

Prosím Vás nie je z vás náhodou niekto právnik, resp. je v správnom konaní ako doma !!??? Potrebujem radu, resp, vyslovenie právneho názoru k opravným a mimoriadným opravným prostriedkom (k môjmu rozh. vo veci jednej záležitosti) Teda chcem si overiť, či som postupovala správne pri rozhodovaní..Ak sa niekto nájde, bola by som veľmi rada a určite by mi to pomohlo... Vďaka

Podrobné údaje o téme

Téma: potrebujem poradiť...
Stav témy: otvorená
Založil/a: Vi ♪ Da ♪ Ho
Založené: 24. marca 2010 o 19:36:28

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Voľná diskusia
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:40:21

Ďalšie témy

© Copyright 1997-2020 | Petit Press, a.s.