Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Voľná diskusia » Konkurenční fotoservery

Konkurenční fotoservery

jak jsem slíbil, tak jdu na to ...  postupně se tu objeví pár informací u různých serverech, které jsou koncipovány jako přehlídka fotografií

Začnu a pak budu přidávat další ...  samozřejmě můžete taky ... 

Diskusné príspevky:

Pridal/a Miloš Tepper 4. júla 2013 o 23:15:39

http://500px.com/photo/39439210 .... Mozno sa pridate ;)

Pridal/a Janet 5. júla 2013 o 11:19:37

tak to už je iná profi úroveň !!!

Pridal/a Rudolf Baranovič 5. júla 2013 o 21:38:56

na toto nemam fotografie, tak hocikoho z BA neberu :)

Pridal/a brk 28. októbra 2011 o 11:54:56

upozorňujem na zaujímavú fotosúťaž, ktorá bola začiatkom leta na fotoaparat.cz na tému gýč:http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=1&gal=comp&galcomp=42 
Pridal/a commandcom 15. júna 2011 o 15:27:10

Pridal/a universo 17. júna 2011 o 01:09:19

mozem len potvrdit..velmi zaujimavy clanok a fotky ani nehovoriac..

Pridal/a byron (Rado Mikuš) 24. mája 2010 o 08:30:23

musím súhlasiť, fotky.sme je asi jediný fotoserver, o ktorom sa dá povedať, že to tam žije, aspoň čo sa týka možnosti diskutovať, preto sem rád chodím ... na ephoto je určite viac lepších fotografií, a je tam podľa mňa najlepší spôsob hodnotenia ...

Zakázaný príspevok 23. mája 2010 o 00:47:10

Pridal/a Martuschka 24. mája 2010 o 08:31:01

e-photo .. na to este nemam dobre fotky..mozno niekedy skusim ale je to naozaj velmi kvalitna stranka zvlast ohladom tých odborných článkov.

No začínam tu byť sklamaný . Síce nie su -sky ale dneska  zobrazuje najzaujimavejsie "najlepsie fotky" a uplne sa desim toho , že si nahodim fotku a vedla niekto prilozí do sútaze velky poster nasho priemiera a tým pádom som skončil.

Je to skoda tu som sa vela naučil...

Pridal/a brk 23. mája 2010 o 08:30:09

na ephoto rád chodím, je tam vyššia koncentrácia dobrých fotiek, systém sa mi viac páči, až na jednu veľmi dôležitú vec:

- je tam pomerne mŕtvo...fotky.sme majú napriek väčšine negatív, ktoré mne z nepochopiteľných dôvodov držia prevádzkovatelia v status quo - jedno veľké pozitívum oproti konkurencii, a to chronologicky viditeľná diskusia ku všetkým fotkám naraz, čo robí fórum živým

-a navyše fotky, ktoré boli uverejnené pred 3 dňami nie sú na fotky.sme na večné veky zakryté prachom. Na ephoto je taký zvyk, že tam maníci striehnu na polnoc, aby v prvých minútach vložili fotky, lebo ináč nemáte šancu, aby vaša fotka rozvírila väčšiu diskusiu. 

- veľké pozitívum ephoto je veľké množstvo článkov, diskusií, rád začínajúcim i pokročilým fotografom...je to komplexný server o fotografii, kým fotky.sme skôr beriem ako fotochat. Určite je fotky.sme neporovnateľne vyššie kvalitou ako napr. flog.pravda 

Zakázaný príspevok 23. mája 2010 o 09:13:08

Pridal/a brk 24. mája 2010 o 08:21:06

ale napriek tomu sem uverejní fotku aj niekoľko dobrých fotografov...a keby Ťa sem čosi nelákalo, ani Ty by si sem nechodil, ani ja...niečím táto stránka zaujímavá je a je to myslím práve tým životom v diskusii.

Pridal/a bobsenklar 11. septembra 2010 o 00:32:17

za najviac skúseností a moje prvé fotky na webe vďačím sme.fotky.sk, konkrétne minuloletnej súťaži "v uliciach mesta" ohlasy, rady k fotkám ma potešili, pobavili a motivovali fotiť ďalej, bavilo ma nočné fotografovanie, panorámy, k foteniu MAKRO-a ma zas motivovala súťaž flog-u. pravda.sk hoci som do jej  uzatvorenia nemal po ruke žiadne podarenejšie makrofoto :-), fajn stránka je ephoto.sk veľa dobrých fotiek a rád aj motivujúca cestovateľská fotosúťaž, odporúčam napr. videotutorial Použitie kriviek ...

mojím najnovšim objavom je stránka DIGIMANIE.CZ, spústa informácií o fototechnike, fotení, dobré fotky, fotosúťaže, pre mňa nezvčajný napr. minimálny limit fotiek do súťaží min. 1600px/jedna strana a max. 8MB na fotku.

Pridal/a Cako_SK 23. augusta 2010 o 14:10:36

konkurencni fotoserver? Jednoznacne najlepsi je 1x.com. Komu tam zverejnia fotku, si moze povedat ze je dobry fotograf...

Pridal/a universo 17. júna 2011 o 00:50:54

tak to je iná káva tento server...prave som si pozrela len tak zbežne galériu...výborná je slabé slovo..Cako, gratulujem a vobec sa necudujem ze som tam videla aj tvoje foto :)...

Zakázaný príspevok 17. júna 2011 o 09:26:49

Pridal/a commandcom 23. augusta 2010 o 14:24:17

Ten link, co som dal, nie je o konkurencnom serveri, ale o vyse 100!!! rocnych FAREBNYCH fotkach z predrevolucneho Ruska. Kuknite sa tam. Tu je link napriamo:

http://www.boston.com/bigpicture/2010/08/russia_in_color_a_century_ago.html

Pridal/a Castlepool 8. júla 2013 o 11:26:07

do pohody..

Pridal/a Martuschka 23. augusta 2010 o 22:16:52

úúúúžasnééééééééé , Farebne fotky z roku 1910 !! Ludia to musíte vidieť.. aj čítať

Pridal/a osamakosa 24. augusta 2010 o 07:19:36

krásne,tie kvietky,kurdksá žena a ten chlapček pri plote jednoducho nemajú chyby..../aj ostatné su perfiš,ale na tieto nezabudnem:-)/

Pridal/a commandcom 23. augusta 2010 o 11:09:55

Pridal/a Marvin (T.A.) 23. augusta 2010 o 15:02:37

super to je..

Pridal/a osamakosa 23. augusta 2010 o 11:18:16

nooo:-)ten ruský karmín nemá chyby:-))))

Pridal/a sk 11. augusta 2010 o 09:56:54

Zdá sa mi ,že projekt Week of Life je na Slovensku pomerne neznámy. Predsalen je to projekt českého fotografa Adolfa Ziku. Aktívnych slovenských užívatelov tam je zatial na môj vkus málo. http://www.weekoflife.com/sk/default.aspx

Week of Life je jedinečné internetové médium pre všetkých obyvateľov tejto planéty. Úplne každý má možnosť zapojiť sa do najväčšieho dokumentárneho projektu všetkých čias, foto archívu ľudstva! Ukáž, ako žiješ a pozri sa, ako žijú ostatní.  Začína sa to celkom dobre rozrastať, či už užívatelmi z rôznych kútov sveta alebo rôznymi novými rubrikami.

Ide len o to zdokumentovať svoj týždeň života, bežného dňa. Každý deň obsahuje 9 fotiek. Mne osobne sa to páči a dosť ma to zaujalo. Týmto samozrejme nechcem robiť nejakú reklamu alebo propagáciu, len sa chcem podeliť o podľa mňa dobrý "foto-projekt" ,ktorý podľa mňa  má naozaj zmysel.

Tu sú moje týždne : http://www.weekoflife.com/sk/page/Johnny/userweeks.aspx

Pridal/a DeusExMachina 11. augusta 2010 o 12:41:12

Zika spravil celkom dobru publikaciu One Year Of My Life...je to kazdy den jedneho roku zachyteny 9 fotkami. Minule som si to pozeral a vyzeralo to velmi putavo

Pridal/a sk 11. augusta 2010 o 14:20:46

Presne tak, táto publikácia vlastne predchádzala tomuto projektu.

Na tomto linku : http://www.weekoflife.com/cz/aboutproject.aspx je o tom písané, plus úplne dole máš všetky fotky z One Year Of My Life. No mňa osobne to naozaj úputalo natoľko ,že som sa musel pridať.. I keď je to trochu náročné.

Podrobné údaje o téme

Téma: Konkurenční fotoservery
Stav témy: otvorená
Založil/a: Karlíkbezčokolády...
Založené: 23. mája 2010 o 00:35:26

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Voľná diskusia
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:40:21

Ďalšie témy

© Copyright 1997-2021 | Petit Press, a.s.