Sme.sk » fotky.sme.sk » Diskusné fórum » Voľná diskusia » Veterani medzi nami

Veterani medzi nami

Iba tak, pre info...

Diskusné príspevky:

Pridal/a commandcom 8. októbra 2010 o 08:28:19

Ahojte priatelia, ani nevieme, akeho veterana mame medzi sebou. hafik28 je zrejme v spodnom rade v strede. Klobuk dole pred jeho sucasnymi aktivitami na tomto portali!!! Dobre svetlo, hafik28!!! http://www.fotky.sme.sk/fotka/150719/chlapci-spoluziaci-zideme-sa-19-6-2011 

P.S. Hafik28 sa plnym menom podpisal v diskusii pod jednym mojim blogom, za co si ho velmi vazim, ze nezostava v anonymite ako vacsina ludi na internete...

Pridal/a DeusExMachina 8. októbra 2010 o 10:17:41

ale vieme (teda ti, ktori to vediet chcu), ma to napisane v profile. s ostatnym plne suhlasim, klobuk dole.

ale k anonymite mam vyhradu...anonymita je jeden zo zakladnych a neoddelitelnych atributov celej myslienky internetovej komunikacie. okrem minusov ma aj obrovske plusy...ale to je na inu temu a na iny priestor ako je fotoportal.

p.s. v diskusiach si tiez ako commandcom, co zrovna nie je velmi identifikovatelne

Pridal/a commandcom 8. októbra 2010 o 10:23:45

Tam, kde chcem, sa aj podpisujem. Tu staci kliknut na link na moj blog :-)

Pridal/a DeusExMachina 8. októbra 2010 o 10:28:41

vsak OK, snad kazdy svojpravny clovek sa podpise tam, kde on chce. a ta anonymita je tiez vo vacsine pripadov len otazka isteho poctu kliknuti...

Pridal/a Brendy 8. októbra 2010 o 11:35:41

ja osobne nemam problem napisat svoje meno-lebo  komentare myslim v sulade s mojou osobou...ine je, ze neviem,kto moze udaje o mne zneuzit(niekto,kto sa napr.vobec nezaujima o fotku...)

Pridal/a DeusExMachina 8. októbra 2010 o 12:19:53

ved to, ja diskutujem aj v inych sekciach sme.sk, a hoci to tu byva obcas dost povedzme emocionalne, tak v diskusiach je to niekedy doslova bahno...a naozaj nepotrebujem aby ma nejake posahane osobnosti zacali stalkerovat, hlavne ked na fotkach co tu mam su ludia, ktori su mi blizki. to je inac aj dovod preco som zopar krat premazal galeriu. to je ta dan za anonymitu.

Pridal/a commandcom 8. októbra 2010 o 12:32:53

Odkedy som zacal pisat blogy a davat fotky sem, som takmer uplne prestal diskutovat na diskusiach SME. Uplne suhlasim s Deusom...

Podrobné údaje o téme

Téma: Veterani medzi nami
Stav témy: otvorená
Založil/a: commandcom
Založené: 8. októbra 2010 o 08:25:40

Podrobné údaje o fóre

Fórum: Voľná diskusia
Stav fóra: otvorené
Založil/a:
Založené: 27. októbra 2009 o 07:40:21

Ďalšie témy

© Copyright 1997-2020 | Petit Press, a.s.